Iztādē CES 2014 LG prezentēs pasaulē pirmo elastīgo OLED televizoru

LG Electronics (LG) izstādē CES 2014 prezentēja pasaulē pirmo elastīgo OLED televizoru. Ar šo revolucionāro televizoru skatītāji var kontrolēt izliekuma leņķi, lai iegūtu maksimālu skatīšanās pieredzi. Līdzīgas tehnoloģijas  līdz šim bija pieejamas vien zinātniskajā fantastikā.

LG FLEXIBLE OLED „LG elastīgais OLED televizors ir produkts, kuru nepieciešams ieraudzīt, lai tam noticētu, jo ar aprakstu vien nepietiek,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents un vadītājs Hjuņs Hoi.

LG elastīgo OLED televizoru no citiem televizoriem pasaulē atšķir tas, ka ekrāna izliekumu var mainīt ar talvadības pults palīdzību, lai pielāgotos skatītāju vēlmēm. Izliekuma diapazons noteikts, ņemot vērā svarīgus faktorus, kas ietekmē skatīšanās pieredzi, tostarp ekrāna izmēru un skatīšanās attālumu. Tā kā skatītāji var mainīt izliekumu, viņi var izbaudīt vislabāko skatīšanās pieredzi, kas katru reizi tiks pielāgota viņu gaumei.

LG FLEXIBLE OLED

Šīs 77 collu lielais OLED televizors ir tehnoloģiskas integrācijas rezultāts. Elastīgais OLED televizors pakļauts pārbaudēm vairāku desmitu tūkstošu stundu garumā, lai nodrošinātu šī unikālā ekrāna uzticamību un izturību. Izstrādājot elastīgo OLED televizoru, LG guvis būtiskus panākumus, OLED televizoru segmentā ieviešot vairākus pasaulē pirmo modeļus – ar plakanu ekrānu, izliektu un tagad arī elastīgu.