CES 2014 tehnoloģiju izstādē LG iepazīstinās ar jaunākajiem premium klases monitoriem

LG Electronics starptautiskajā elektonikas patērētāju izstādē CES 2014 prezentēs jaunākos sasniegumus ekrānu jomā – 34 collu IPS 21:9 UltraWide (modelis  UM95) monitoru, tas būs pieejams arī 29 collu versijā. UM95 piedāvā satriecošu attēla kvalitāti, pateicoties UltraWide QHD izšķirtspējai (3440 x 1440) ekrāna izmētrā.

CES monitor
CES norisināsies Lasvegasā no 7. līdz 10. janvārim. Papildus UM95 monitoram, LG demonstrēs vairākus citus IPS 21:9 UltraWide sērijas monitorus.  Modeļi UM65 (pieejams 25, 29 un 34 collu ekrāna izmēros) un UB65 iezīmē ergonomisku dizainu, ideāli piemērotu darba videi. CES apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt īstu 4K ekrāna izšķirtspēju (modelis 31MU95) un jaunākos Color Prime (Modelis 27MB85) monitorus no LG. Kompānijas jaunākie monitori var lepoties ar daudzām iezīmēm, kas padara izklaidi daudz iespaidīgāku. Vairāku uzdevumu vienlaicīgia veikšana ir vieglāka nekā jebkad iepriekš, tā ir iespēja strādāt produktīvāk. LG IPS monitori jau izpelnījušies lietotāju atzinību kā ir izcilu attēla kvalitātes, krāsu precizitātiesun skaidra attēla nodrošinātājs.

“LG IPS 21:9 UltraWide monitoru sērija sākotnēji tika izstrādāta kā datora ekrāni, kas paredzēti gan ikdienas darbam, gan datorspēlēm,” sacīja Hjoung-sei Parks, LG Electronics IT biznesa nodaļas vadītājs. “Šie monitori ar 21:9 ekrāna malu attiecību ir izrādījusies komerciāla veiksme, un mēs prognozējam, ka šis tirgus turpinās pieaugt.”

Radīts ātrumam 

Paredzēts, lai sniegtu nepārspējamu mājas izklaides pieredzi. UM95 atbalsta dažādas uzlabotas savienojumu iespējas, tostarp Thunderbolt ™2 . Thunderbolt 2 ir revolucionāra savienojumu tehnoloģija, kas vienlaicīgi atbalsta augstas izšķirtspējas displejus un augstas veiktspējas datu ierīces, izmantojot vienotu, kompaktu savienojumu. Ar Thunderbolt 2 tehnoloģiju, lietotāji var izmantot pārraides ātrumu līdz 20GB sekundē, nodrošinot apskatei un rediģēšanai 4K izšķirtspējas video failus. Thunderbolt 2 izmanto tos pašus kabeļus un savienojumus, kas strādā ar esošajos Thunderbolt datoros un ierīcēs. Vairāki UM95 monitori var būt savienoti kopā un saistīti ar serveriem un citu aparatūru.

CES monitor

Paredzēts darbam un atpūtai

UM95 piedāvā izcilu ekrānu, kas apmierinās datorsspēļu entuziastus, filmu mīļotājus un datorgrafikas speciālistus. Papildus Thunderbolt 2 tehnoloģijas atbalstam, monitors ir piedāvā True Color Finder kalibrēšanas programmatūru, lai nodrošinātu optimālu krāsu gammu. Runājot par dizainu, LG UM95 monitoru ietver gluda metāla apdare un caurspīdīgs Crystal Float statīvs, kas ar savu lakonisko dizainu izceļas pat aptumšotās telpās.

Nedaudz mazāks un ekonomiskāks ir UM65 sērijas modelis. Tas nodrošina lieliskas funkcijas ar tādu pašu LG attēla kvalitāti. Pircēji var izvēlēties starp trim dažādiem ekrāna izmēriem. Stilīgā 34 collu versija ietver Crystal Float koncepciju, kas ir līdzīga UM95 modeim. 29 collu LG UB65 moitors domāts darba vietas produktivitātei. Maināms ekrāna augstums ļauj lietotājam izbaudīt optimālu skatīšanās komfortu. Monitoru iespējams pagriezt pa 90 grādiem, šāda funkcija ir noderīga redaktoriem un grafiskajiem dizaineriem.

Īsta 4-K attēla kvalitāte

LG 31 collas 4K monitors ir aprīkots ar IPS displeju, kas attēlo neticamu attēla kvalitāti, pateicoties 4096 x 2160 ekrāna izšķirtspējai. MU95 ir lieliska izvēle tiem, kas strādā radošajās nozarēs, piemēram, datordizainā vai kino.

Thunderbolt iespējas un ColorPrime

Jaunais ColorPrime monitors lepojas Thunderbolt 2 atbalstu un LG True Color Pro kalibrēšanas programmatūru, dodot tai iespēju attēlot 99 procentus Adobe RGB krāsu paleti, padarot to ideāli piemērotu fotogrāfiem, video redaktoriem un nozarēm, kuras prasa augstu pārraides ātrumu un profesionālā līmeņa krāsu precizitāti.

Apbalvojumi un sertifikācija

LG IPS monitori ir ieguvuši starptautisku atzinību, pateicoties izcilai attēla kvalitātei un drosmīgam dizainam. Nozares apbalvojumi Vācijā – Plus X Award, Red Dot Design Award, kā arī saņemts Japānas G marķējums. LG 29EA73 UltraWide monitors saņēmis Intertek kvalitātes zīmi un sniegumus visās septiņās Intertek testu kategorijās, tostarp krāsu precizitātē, krāsu reprodukcijā un ekrāna skata lenķī.