CES 2014 LG prezentēs audio-video tehnikas jaunumus ar ērtām viedajām funkcijām un satriecošu skaņu

LG Electronics (LG) nākamajā mēnesī paredzētajā elektrotehnikas izstādē CES 2014 iepazīstinās ar jaunākajiem audio-video produktiem. Premium jaunumu klāstā ietilpst kompaktā atskaņotāja SoundPlate (modelis LAB540W) jaunākais modelis, inovatīvā Wireless Audio System (modelis NP8740) un Sound Bar (modelis NB5540) audio sistēmas.

LAB540 with SWF

Smart TV apvienojumā ar satriecošu skaņu

SoundPlate (LAB540W) ir jaunākais piedāvājums plāno audioierīču kategorijā, lai papildinātu uzņēmuma mūsdienīgos plakano ekrānu televizorus. Vien 39,5 milimetru bieza šī modernā ierīce aizņem ļoti maz vietas un to var novietot tieši zem 32-55 collu lieliem televizoriem. Šis modelis ir aprīkots ar 4.1 kanālu, 320 vatu skaņas sistēmu un ārējo bezvadu basu pastiprinātāju, raidot spēcīgu skaņu vairākos virzienos.

SoundPlate kalpo arī kā savienošanas portāls un piedāvā iebūvētu 3D Blu-ray atskaņotāju kopīgi ar LG Smart TV funkcionalitāti, pārvēršot jebkuru plakanā ekrāna televizoru par Smart TV ar spēcīgu skaņas veiktspēju. Turklāt lietotāji var arī izmantot otra ekrāna ierīci, lai straumētu saturu uz SoundPlate, pielietojot vietējo bezvadu tīklu vai Bluetooth funkciju.

NB5540

Augstas kvalitātes mūzikas straumēšana vairākās istabās

LG Wireless Audio System jeb bezvadu audio sistēma, kas ieguvusi 2014 CES Inovāciju balvu, nodrošina iespēju lietotājiem izvēlēties no praktiski neierobežotām mājokļa audio konfigurācijām. NP8740 aprīkots ar jaunāko režģtīklu tehnoloģiju, kas ietver dubultās frekvences Wi-Fi atbalstu (2.4/5GHz), lai nodrošinātu augstas kvalitātes straumēšanu visā mājā. Vairākus skaļruņus iespējams izvietot jebkurās istabās, visu mājokli savienojot vienotā sistēmā. Tāpat iespējams izvēlēties, vai atskaņot vienu un to pašu dziesmu visā mājoklī (Party Mode) vai dažādas dziesmas katrā skaļrunī (Personal Mode). Turklāt NP8740 var savienot ar citām audio sistēmām, nodrošinot integrētu pieredzi.

Wireless Audio System nodrošina iespēju piekļūt digitālām audio kolekcijām bez mājas tīkla, bet lejupielādējama aplikācija pārvērš viedtelefonu viegli lietojamā talvadības pultī. Saskarne pat ļauj lietotājiem straumēt audio no tiešsaistes avotiem.

NP8740

Izsmalcināta skaņa minimālisma dizainā

LG Sound Bar ierīces ir lielisks papildinājums dažādiem televizoru izmēriem un stiliem. Piemēram, NB5540 modelis lieliski sader ar moderniem, plāna korpusa televizoriem, pateicoties tā minimālisma dizainam. Sistēma aprīkota ar 4.1 kanāliem un 320 vatu jaudas izeju. Neskatoties uz tā plāno korpusu, NB5540 nodrošina bagātīgu, telpu piepildošu skaņu, pateicoties divām uz priekšu vērstām un divām uz aizmuguri vērstām kanālu konfigurācijām. Tāpat ierīce aprīkota ar Hi-Fi DAC un Analog Class D pastiprinātāju, lai nodrošinātu vienreizēju HD audio kvalitāti, samazinot līdz minimumam skaņas detaļu zudumu un radot skaidru, dabisku skaņu.

NB5540 atbalsta HDMI ar Audio Return Channel (ARC) tehnoloģiju, nodrošinot ierīcei iespēju pieslēgties televizoram ar vienu kabeli. Tāpat sistēma aprīkota ar Bluetooth tehnoloģiju, atvieglojot bezvadu audio straumēšanu no tādām viedajām ierīcēm kā Smart TV vai viedtelefoniem.

NB5540 Woofer