CES 2014 LG iepazīstinās ar pasaulē pirmo 105-collu ieliekto Ultra HD televizoru

LG Electronics (LG) šodien paziņoja, ka 2014. gada CES izstādē plāno iepazīstināt ar pasaulē pirmo ieliekto ULTRA HD televizoru (modelis: 105UB9) ar attēla izmēra attiecību 21:9. LG jaunākais premium klases televizors ir arī uzņēmuma pirmais ieliektais ULTRA HD modelis. 105UB9 ar 105 collu lielo ekrānu ir oficiāli vislielākais jebkad radītais izliektais televizors.

105UB9 TV

Televizors piedāvā izcilu attēla kvalitāti un platu skatīšanās leņķi apvienojumā ar iespēju pat vissīkāko detaļu atveidot maksimāli skaidri, radot skatītājam vēl nebijušu klātbūtnes sajūtu. 105UB9 modeļa kinemātiski proporcionālais attēla izmēru attiecības 21:9 CinemaScope ekrāns ir īpaši piemērots, lai izbaudītu filmas tieši tā, kā tas bija sākotnēji paredzēts. Vēl viena priekšrocība, ko piedāvā šis īpaši platais ekrāns — tas ļauj lietotājam izmantot saskarsmi ekrāna malā, neaizsedzot ekrānā notiekošo.

105UB9 TV

Modelis 105UB9, kas var lepoties ar 11 miljonu pikseļu (5120 x 2160) ekrāna izšķirtspēju, ir LG Electronics un LG Display veiksmīgās sadarbības rezultāts. Lai nodrošinātu ekrāna ieliekumu, tika izstrādata jauna tehnoloģija, kas atrisina vairākas problēmas, piemēram, strukturālās integritātes saglabāšanu un vienmērīgu krāsu un spilgtuma nodrošināšanu šādā lielā ekrānā. Līdz šim ieliekto televizoru ražošanā priekšroka tika dota OLED paneļiem, jo tie izstaro paši savu gaismu, novēršot nepieciešamību pēc pretgaismas. LG Display atrisināja šo sarežģīto nevienmērīgā fona izgaismojuma problēmu, pilnveidojot savu plānkārtiņu tranzistorekrāna (Thin Film Transistor — TFT) pikseļu ķēdes tehnoloģiju, lai novērstu krāsu izplūdi un nodrošinātu neaizmirstamu skatīšanās pieredzi no praktiski jebkura leņķa.