LG izstādē CES 2014 iepazīstinās ar pasaulē pirmo Chromebase datoru

LG Electronics (LG) nākamajā mēnesī paredzētajā izstādē CES 2014 iepazīstinās pirmo Chromebase datoru, kas būs aprīkots ar Google Chrome operētājsistēmu.

LG Chromebase (modelis 22CV241) piedāvā praktisko Chrome operētājsistēmu, 21,5 collu lielu platekrāna Full HD IPS displeju un vairākas modernas funkcijas ātrai, vienkāršai, drošai un cenas ziņā pieejamai datora pieredzei.

Chromebase

 

Vienkārša un viegli lietojama operētājsistēma

Šo datoru raksturo vienkārša, taču jaudīga arhitektūra, un tas aprīkots ar vairākām īpašām Google aplikācijām. Tas arī kalpo kā piekļuves punkts desmitiem tūkstošu interneta aplikāciju, kas pieejamas Chrome Web Store aplikāciju veikalā, un vairums, no kurām darbojas gan tiešsaistē, gan bez interneta pieslēguma. LG Chromebase ļauj lietotājiem rakstīt e-pastus un dokumentus, lasīt jaunākās ziņas un e-grāmatas, rediģēt video un fotogrāfijas, kā arī spēlēt spēles. LG Chromebase ir ideāli piemērota ierīce, lai izmantotu tādus Google produktus kā Gmail, Drive, Search, Maps, YouTube, Play vai Google+ Hangouts. LG Chromebase piedāvā arī spēcīgu iebūvēto datu drošību, izmantojot vairākus aizsardzības slāņus, lai saglabātu lietotāja informāciju drošībā. Turklāt ar automātiskiem, iebūvētiem atjauninājumiem Chrome operētājsistēma atbrīvo nu pūlēm, kad manuāli nepieciešams veikt datora apkopi.

Chromebase

Lielisks Full HD IPS displejs

Ar vienreizēju datoraparatūru kompaktā korpusā LG Chromebase lieliski atspoguļo Chrome operētājsistēmas jaudu un vienkāršību. Dators, kas ir ideāli piemērots gan personīgai, gan biznesa lietošanai, aprīkots ar 21,5 collu Full HD (1920 x 1080) IPS displeju, kas nodrošina precīzu krāsu reprodukciju, satriecošu kontrastu un iespaidīgu 178 grādu skatīšanās leņķi. Ceturtās paaudzes Intel procesora apstrādes jauda nodrošina LG Chromebase iespēju bez piepūles darbināt interneta aplikācijas, spēles un grafiku. Daudzpusīgais dators ir arī aprīkots ar 1,3 megapikseļu vebkameru un mikrofonu, lai atvieglotu videozvanu veikšanu. Turklāt šis dators arī nodrošina skaidru un jaudīgu skaņu un mūzikas atskaņošanu, pateicoties diviem iebūvētiem 5W skaļruņiem.

Chromebase

LG Chromebase galvenās specifikacijas:

 • Processors: Intel® Celeron® CPU processors
 • Operētājsistēma: Chrome OS
 • Displejs: 21.5 collu Full HD (1920 x 1080) IPS displejs
 • Atmiņa: 16GB iSSD un 2 GB operatīvā atmiņa
 • Savienojamība: HDMI-in, USB 2.0 x 3, USB 3.0 x 1, LAN
 • Aksesuāri: tatatūra, dator pele,  kabeļu organizators
 • Kamera: 1.3 M 720 HD

 

 • Maris Tocups

  Jaukumiņi, vārdu “procesors” raksta ar vienu “s”. Un ja jau ir atsevišķa aile “Procesors”, vai vajag to vēl 2x atkārtot – pietiktu, ka uzrakstītu, ka Intel Celeron (un vēlams, kurš no Celeroniem). CPU, btw, nozīmē Central Processing Unit (jā, jā. Angliski ir 2x s).
  Par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību varu palīdzēt jums veidot bloga ierakstus kā loģikas un pareizrakstības korektors. Rakstīt privāti.

 • Maris Tocups

  Ja par pašu aparātu – interesants, arī smuks verķis. Tagad tik atliek noskaidrot LV mazumtirdzniecībā ieteikto cenu.