LG ieguvis balvu par inovatīvo runas un žestu atpazīšanas tehnoloģiju

LG Electronics (LG) viedais televizors LG Smart TV ieguvis starptautiskās produktu testēšanas organizācijas Underwriters Laboratories balvu par speciālo runas komandu un roku žestu atpazīšanas funkciju. Tā ir pirmā reize, kad ietekmīgā globālā organizācija devusi savu kvalitātes zīmi kādai no viedā televizora funkcijām. Runas un žestu atpazīšanas tehnoloģija ir viena no jaunāko premium klases Smart TV pamatfunkcijām, kas nodrošina intuitīvu un patīkamu lietotāja pieredzi.

CERTIFICATE OF VALIDATION FROM_UNDERWRITERS LABORATORIES

Underwriters Labarotories veikusi dažādu testu virkni, lai novērtētu LG runas un žestu atpazīšanas tehnoloģijas precizitāti, ātrumu un lietojamību. Lai novērtētu runas atpazīšanu, organizācija izmēģināja, cik labi tiek atpazītas izrunātās komandas un cik ātri šīs komandas tiek izpildītas. Savukārt žestu atpazīšanas kvalitāti noteica, mērot kustību izsekošanas precizitāti un specializēto funkciju izpildīšanas efektivitāti.

Runas un žestu atpazīšanas tehnoloģija būs pieejama modeļiem, kas izlaisti sākot no 2014. gada un  darbojas ar jaunas operētājsistēmas palīdzību. Žestu atpazīšanas tehnoloģija arī savienojama ar iebūvēto kameru vai LG plug-in pievienojamo kameru.

Pirmie, kas varēs paši izmēģināt jauno tehnoloģiju, būs Starptautiskā Patērētāju elektronikas šova (CES) 2014 apmeklētāji. Izstāde notiks nākamā gada janvārī Lasvegasā, ASV.