Gardās Četrassezonas.lv receptes tagad pieejamas arī LG Smart TV televizoros

LG Electronics ir kartējo reizi paplašinājis Smart TV paredzēto vietējā satura piedāvājuma klāstu. LG Smart TV ģimenei ir pievienojusies aplikācija ČetrasSezonas, kas veidota sadarbībā ar vienu no Latvijā populārāko kulinārijas interneta portālu un ikmēneša žurnālu Četras Sezonas. Tuvojoties svētku sezonai, LG Smart TV lietotāji varēs smelties iedvesmu kulinārijas šedevriem no vairāk nekā 1900 portālā pieejamām receptēm.

LG Smart TV Četras sezonas “Priecājos, ka Četras Sezonas receptes tagad ir pieejamas ne tikai internetā un drukātā veidā, bet arī LG Smart TV televizoros. Tas būtiski paplašina recepšu pieejamību tiem, kuriem patīk gatavot un patīk to darīt ar prieku. Es vēlētos, lai  aplikācijas lietotāji uztver to kā lielisku iedvesmas avotu, gan pagatavojot visu precīzi pēc receptes, gan ļaujot vaļu fantāzijai, radot savus virtuves šedevrus” – atzīst portāla un žurnāla Četras Sezonas redaktore un kulinārijas eksperte Signe Meirāne.

LG Smart TV Četras sezonas

ČetrasSezonas aplikācijas lietotājiem tiks piedāvāta portāla sadaļa “receptes”, kurā ir pieejamas  portāla komandas radītas receptes.  Aplikācijas ērtajā saskarsmē receptes ir sadalītas vairākās kategorijās, ļaujot lietotājam ērti un ātri sameklēt recepti, balstoties uz viņa vēlmēm vai pieejamām sastāvdaļām gan ikdienas, gan svētku galdam. Receptes ir ne tikai papildinātas ar detalizētām pagatavošanas instrukcijām, bet arī ar ieteikumiem, kā šos gardos ēdienus labāk pagatavot mājas apstākļos, izmantojot vietējos, sezonālos produktus. Aplikācija bez maksas un bez reģistrācijas jebkurā laikā pieejama visās ar Smart TV iespējām aprīkotajās LG ierīcēs.

Par LG Smart TV

LG Smart TV tehnoloģija parastu televizoru pārvērš multimediālā ierīcē, ar kuras starpniecību var piekļūt plašam augstākās klases interneta satura klāstam, ko piedāvā vadošie pasaules un vietējie pakalpojumu sniedzēji, piemēram, YouTube, Megogo, Draugiem.tv, ss.lv, IZZI, Facebook, Twitter, Inbox, TVNET, Mix News un daudzi citi. Turklāt aplikāciju veikals LG Apps ir vienmēr gatavs piedāvāt jaunus un interesantus pakalpojumus.