LG optimizē Smart TV platformu vairāku ierīču saziņai

LG Electronics būs pirmais uzņēmums, kas izmantos AllJoyn atvērtā koda programmatūru, lai izveidotu LG Smart TV platformu dažādu ierīču savienojamībai jaunā līmenī. AllJoyn izstrādāta Qualcomm Inovāciju centrā, lai  radītu vienotu valodu, kas neredzami savienotu dažāda veida viedās ierīces, neraugoties uz zīmolu vai operētājsistēmu. Jaunā multi-ierīču vide paver LG Smart TV īpašniekiem plašas iespējas.

AllJoyn

“LG ir ierīču savienojamības revolūcijas priekšgalā,” stāsta Ričads Čū, LG Electroniks Smart Business Center vecākais viceprezidents. “LG tagad ļaus lietotājiem bez liekas piepūles savienot savas ierīces, tāpat demonstrējot savu apņemšanos pilnveidot nākamās paaudzes konverģences tehnoloģijas.

Programma ļauj ierīcēm un aplikācijām brīvi savienoties bez tām barjerām, ko kādreiz noteica dažādas operētajsistēmas un ražotāji. Tas ne tikai dos LG Smart TV lietotājiem dažādas iespējas iepriekš neiedomājamos apmēros, bet arī pavērs jaunu tirgu aplikāciju izstrādātājiem.

LG izmantos AllJoyn tā, ka tas atļauj vienlaicīgi vairākām ierīcēm savienoties ar LG Smart TV, lai radītu iespaidīgu vidi, kurā lietotāji var veikt interakciju jaunos veidos. Vairāki viedtālruņi vai plansetdatori, katrs darbojoties ar pavisam citu operētājsistēmu, varēs piedalīties vienā un tajā pašā multispēlētāju spēlē LG Smart TV ekrānā. Piemēram, Mini Motor Racing spēlē viens spēlētājs var vadīt sava auto stūri ar Magic Remote palīdzību, kamēr otrs to var darīt ar LG Gamepad aplikāciju dažādām mobilajām ierīcēm. Skatoties nākotnē, LG turpinās izstrādāt nākotnes inovācijas lietotāju servisa uzlabošanai.

“LG redz lielu potenciālu un milzīgas iespējas, savienojot dažādas ierīces ar Smart TV,” piebilst Ričards Čū. “Veidojot īstu viedās mājas konceptu, LG Smart TV tagad varēs savienot ierīces, neraugoties uz to ražotāju vai operētājsistēmu. Nenoliedzami, tas ir pirmais šāda veida solis mājas izklaides industrijā.”