Īsts mākslas darbs Tavā dzīvojamajā istabā – LG Gallery OLED TV

Iedomājies, ieejot savā istabā, Tu uzreiz nokļūsti Luvras muzejā vai pat labāk, izbaudi pilnīgu muzeja estētiku tieši savās mājas.

Tas tiešām nav tik neticami. LG OLED TV līnijas stils un dizains ir atsvaidzināts ar jauno 55 collas lielo Gallery OLED TV (EA8800), kurš tika prezentēts šoruden. Tagad tie, kuri aizraujas ar brīnišķīgu attēla kvalitāti, var papildināt savu dzīves telpu ar jaunāko no LG televizoriem – labāko un jaunāko piedāvājumu no LG OLED TV.

LG OLED TV

Skatīšanās māksla

Ne tikai ar pasaulē pirmās, bet jau arī globāli atzītās OLED tehnoloģijas palīdzību, LG Gallery OLED TV nes sev līdzi labāko attēla kvalitāti, kas nodrošina dabiskākās krāsas.
Pievienojot LG inovatīvo TV dizaina koncepciju, speciāli izveidotais Art Frame rāmis pielīdzināms īstai gleznai. Estētiskajā fasādē ievietoti īpaši skaļruņi. Īsāk sakot, LG Gallery OLED TV ir dabisku krāsu, izteiksmīga attēla, funkcionālas interaktivitātes un kvalitatīvas skaņas apvienojums speciāla dizaina rami. Tas ir tāpat, kā Jūsu dzīvojamajā istabā atrastos eksperimentāls, moderns mākslas darbs.

LG OLED TV

Art Frame – dizaina spēks

LG patentētais Art Frame rāmis ir izrāviens tehnoloģiju dizainā. Šis televizors var būt piestiprināts pie sienas, ar savu izsmalcināto slaikumu papildonot interjeru. Gallery OLED TV var izvilkt uz priekšu un viegli noliekt ērtākai apskatei jebkurā leņķī. Rezultātā TV saturu Tu varēsi baudīt augstā kvalitātē. Viss, ko skatīsies jaunajā LG Gallery OLED TV šķitīs kā māksla!

LG OLED TV

Art Frame – skaņas spēks

Papildus Art Frame glītajam dizainam, ietvars ir optimāli funkcionējošs. Tajā ietverta 2,2 collu skaļruņu sistēma, kas nodrošina spēcīgu un satriecošu skaņas kvalitāti. Aiz gleznas rāmja slēpjas jaudīga skaļruņu sistēma, kas spēj atskaņot izsmalcinātu skaņu no abiem skaļruņiem un diviem zemās frekvences skaļruņiem. 70W skaņa ir dziļa un skaidra, savienojumā ar izcilu OLED TV attēla kvalitāti.

OLED_4

Jūsu personīgā galerija

LG jaunā televizora dizainu veidojis, atsaucoties uz mākslas galeriju konceptu. Gallery Mode (Galerijas režīms) ir unikāls līdzeklis, kas atskaņo iepriekš iestatītos attēlus, kamēr TV ir gaidīšanas režīmā. Tas nozīmē, ka lietotājs var ne tikai skatīties TV pārraides, bet arī izmantot televizoru kā savu personīgo mākslas galeriju.

Tēlotājmākslas entuziasti varēs izvēlēties kādu no 10 šedevriem, tostarp  Pola Gogēna vai Vincenta van Goga darbus, kuri ir iekļauti Gallery Mode (Galerijas režīma) piedāvājumā. Iedomājies šo mākslas darbu attēlošanu izcili kvalitatīvajā TV ekrānā! Tas ir iespējams tikai ar LG.

LG OLED TV

Varbūt vairumam ierīču esi pieradis izmantot tikai kādu no galvenajām funkcijām? LG šo ieradumu maina. LG ir pārliecināts, ka papildus visnovatoriskākajai dizaina funkcionalitātei un jaunākajām OLED tehnoloģiju iespējām, Tev var būt pieejamas arī labākās no 3D un Smart TV funkcijām Gallery OLED televizorā. Ar OLED CINEMA 3D, Magic Remote TV pulti un SmartShareTM funkcijām, satura izvēle ir praktiski neierobežota un navigācijas izmantošana ir intuitīva.

Nav šaubu LG Gallery OLED TV ir īsts mākslas darbs, kas izceļas ar meistarīgu dizainu un funkcionalitāti.