LG Tone Ultra sniedz premium skaņas kvalitāti

LG Electronics paziņojis par savu populāro Bluetooth stereo austiņu jaunākās versijas izlaišanu, kas nosaukta LG Tone Ultra (HBS 800). Jaunais modelis ir verā ņemamā modeļa LG Tone (HBS-700/730) pēcnācējs, kas kopš izlaišanas 2010. gadā pārdots vairāk nekā 2 miljonos eksemplāru.

LG Tune Ultra

Tone Ultra radīta, lai nodrošinātu vislabāko stereo skaņu. Adaptējot trokšķu samazināšanas tehnoloģiju (ambient noise cancelation), Tone Ultra bloķē apkārtējos trokšņus, lai lietotājs varētu netraucēti klausīties savu iemīļoto mūziku.

Audio aprīkojuma izvērtēšanas portāls Golden Ears augstu novērtējis Tone Ultra iespaidīgo audio sniegumu. Uzlabotās lietotāju pieredzes dēļ Golden Ears novērtējis LG Tone Ultra kā labākās no bezvadu austiņu piedāvājuma.

LG Tune Ultra

LG unikālais, ergonomiskais ap kaklu apliekamo 3D Neck Behind austiņu dizains pielāgots arī jaunajam modelim. Pateicoties šim dizainam, Tone Ultra saņēma 2013. Gada Red Dot Design Award balvu par savu ergonomiku un estētisko pievilcību. Žūrijas locekļi bija īpaši iespaidoti ar speciālo sakausējumu, kas palīdz austiņām atgriezties to sākotnējā formā, pat pēc spēcīgas liekšanas.

Papildus tam austiņas ir savienojamas ar dažādām Bluetooth atbalstošām ierīcēm – viedtālruņiem, planšetdatoriem, portatīvajiem datoriem. Vēl jo vairāk – Tone Ultra var savienot vienlaicīgi ar divām ierīcēm.

Novembra beigās jaunais austiņu modelis kļuva pieejams ASV un Ķīnas tirgū, bet daļā Eiropas un Āzijas tās būs pieejamas jau šomēnes.