LG pirmais Latvijas tirgū laiž apgrozībā ieliektos OLED televizorus

LG Electronics (LG) šodien paziņojis par ieliekto OLED (55EA980V) televizoru laišanu apgrozībā Latvijas tirgū, tā kļūstot par pirmo televizoru ražotāju, kas Baltijas valstu klientiem piedāvā moderno OLED televizoru tehnoloģiju. Ieliektie 55-collu OLED televizori jau ir pieejami pēc pasūtijuma visās Baltijas valstīs, tostarp arī Latvijā.

LG Curved OLED TV

Saskaņā ar DisplaySearch prognozēm, Eiropas daļa globālajā OLED televizoru tirgū līdz 2017. gadam sasniegs 30 procentus. Plaši atzītā izpētes aģentūra arī prognozē OLED televizoru pieprasījuma pieaugumu pasaules mērogā līdz vairāk nekā septiņiem miljoniem vienību 2016. gadā. Kā pirmajam uzņēmumam, kas piedāvā ieliektos OLED platekrāna televizorus Amerikas Savienotajās Valstīs un Eiropā, LG ir visas iespējas kļūt par nākamās paaudzes televizoru standarta noteicēju tirgū.

LG Curved OLED TV 2

OLED televizori ar tiem raksturīgajām eleganti izliektajām ekrāna līnijām un LG izstrādāto tehnoloģiju, WRGB OLED nodrošina izcilu attēla kvalitāti un visaptverošas skatīšanās iespējas. Šai ierīcei, kas vienlaikus ir arī vērā ņemams sasniegums dizaina jomā, piešķirta Red Dot godalga Best of the Best (Labākais no labākajiem), un tā arī ieguvusi atzītu starptautisko produktu pārbaudes organizāciju TÜV Rheinland, Intertek un VDE atzinību par lielisko attēla kvalitāti. LG augstākās kategorijas televizors ir arī pasaulē pirmais OLED televizors, kam piešķirts THX sertifikāts.

Latvijā televizora ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 8000 eiro.