LG MiniBeam ielu mākslas projekts

LG pārsteidz skatītājus ar vienu interneta hitu pēc otra. Sasniedzām vairāk nekā 14 miljonus video skatījumu Ultra HD TV reklāmai “Ultra realitāte”, kurā cilvēki tika izjokoti ar krītošu meteorītu, un vairāk nekā 20 miljonus reižu skatīts video par IPS monitoru: “Tik reāls, ka tas biedē”. Tas bija joks liftā, kurā cilvēkus baidīja ar iebrūkošu lifta grīdu.

Šoreiz mēs esam atgriezušies ar pilnīgi svaigu un pacilājošu video. Mēs izgājām ielās ar LG MiniBeam, lai atdzīvinātu jūsu ikdienu ar maģisko LG pieskārienu.

Esam spējuši paveikt dažādus gudrus un iedvesmojošus trikus ar parastiem cilvēkiem, izmantojot LG MiniBeam projektoru. Pateicoties LG MiniBeam projektoram, video mākslinieks Huans varēja pacelt savu hobiju jaunā līmenī, pārstedzot un izklaidējot cilvēkus parastā dienā.

Tiem, kuri vēl nav redzējuši klipu – video parādīti ielu mākslas darbi, piemēram, ielu mūziķim aplaudē liela auditorija, un parasts automobils pārvēršas par raķeti, kas aiztraucas ielās. Huana zīmējumu realizācija bija iespējama, pateicoties LG MiniBeam. Tas ir neliela izmēra, pārnēsājams un viegls.

Smagi un lieli projektori, kas izskatās kā tie, kurus lieto kinoteātros, pieder pagātnei. LG MiniBeam ir pietiekami mazs, lai to ievietotu BMW Mini priekšējajos lukturos, un gaismas stars ir pietiekami spēcīgs, lai apsīdētu apkārtni jebkurā vietā. Neļaujiet sevi apmānīt ar mazu plaukstas izmēra izskatu, jo projektors ir jaudīgs. Tas lepojas ar iebūvētu skaļruni,  500ANSI spilgtumu un 100.000:1 kontrasta attiecību, kas nozīmē, ka Jūs varat baudīt attēlus uz ekrāniem līdz pat 100 collu izmērā. Turklāt tas ir portatīvs un aprīkots ar LED diodēm, kas ilgst līdz pat 30000 stundām, HDMI un USB 2.0 pieslēgvietām, kā arī bezvadu savienojumu WiDi.

Tātad, esiet jautri un izbaudiet dzīvi,  apmierinot savas vēlmes un radošo iedvesmu ar LG MiniBeam! Tāpat kā mums, LG, tas viss domāts, lai mēs varētu teikt – “Life’s good” (Dzīve ir laba)!