LG Chem iepazīstina ar nākamās paaudzes akumulatoriem

Vadošais akumulatoru ražotājs LG Chem šodien paziņoja, ka ir izdevies pārveidot tradicionālās taisnstūra baterijas formu, ražojot tās citādās formās.  LG Chem šajā nozarē ir pirmie, kas to paveikuši. Nākotnes akumulatorus paredzēts iedalīt 3 tipos – pakāpeniskas formas baterija, izliekta un kabeļa tipa baterija.

LG Chem baterija

Pakāpensikās formas baterija no LG Chem Nanjing rūpnīcas ir ražošanā jau kopš jūlija. Šādas formas baterija nodrošina LG G2 viedtālruņa darbību. Pakāpeniskās formas baterija ir integrēta tipa, kurā apvienoti divi akumumatori, kas novietoti viens virs otra,  lai veidotu “pakāpienisku” dizainu. Baterijas forma veidota tā, lai pēc iespējas mazāk aizņemtu vietu tālruņa iekšējā korpusā. Tā lieliski iezīmē mūsdienīgas ierīces iespējas un perfekti iekļaujas tālruņa dizainā.

Lai konkurences nolūkos radītu atšķirīgus produktus, viedtālruņu ražotāji ir laiduši klajā izliektas formas tālruņus. Šāds dizains ir radījis neizmantotu telpu ierīču iekšpusē. Pakāpeniskās formas baterija aizpilda šo neizmantoto telpu, lai maksimāli izmantotu tālruņa korpusa iekšējo telpu, tādējādi palielinot akumulatora jaudu, nepalielinot tālruņa izmēru.

Nanjing rūpnīcā LG Chem plāno attīstīt pakāpeniskās baterijas dizainu, kas ir vairāk nekā trīs un četriem pakāpieni, iekļaujot vairākas baterijas vienā, atkarībā no klientu vajadzībām. Citiem uzņēmumiem ir izdevies kombinēt baterijas līdzīgā veidā, bet neviens līdz šim nav spējis sasniegt LG Chem izstrādāto vienas formas dizainu un izmaksu rentabilitāti.

Piedevām LG Chem izliektās formas baterijas ir paredzētas, lai darbinātu tādas ierīces kā viedtālruņus, digitālos rokaspulksteņus un citas iekārtas, kurām ir izliekti ekrāni vai elastīgs dizains. LG Chem patentētā Stack&Folding tehnoloģija samazina fizisko slodzi uz akumulatoru, kas parasti rodas to izliecot. Šādas formas bateriju masveida ražošana uzsākta šomēnes, un tā tiks iekļauta LG Electronics jaunākajos viedtālruņu modeļos.

LG Chem kabeļa tipa baterija tika izstrādāta elektroniskajām ierīcēm, kas ir locāmas, piemērotas valkāšanai vai pat sasietas mezglā. Akumulators radīts mazu jaudu ģenerēšanai. Šī kabeļa tipa baterija nesakarst pat tad, kad to darbina ilgu laiku. Turklāt, ūdensnecaurlaidīgā īpašība padara bateriju ideāli piemērotu, lai iekārtu nēsētu ap roku vai ap kaklu.  Kabeļa tipa baterijas masveida ražošana paredzēta ne pārāk tālā nākotnē.