LG bezvadu mobilais printeris Pocket Photo – lielisks papildinājums jebkuram viedtālrunim

LG Electronics (LG) paziņojis par viedā mobilā printera PD233 Pocket Photo laišanu apgrozībā arī Latvijas tirgū. LG Pocket Photo nodrošina augstas kvalitātes foto izdrukas un izcilu bezvadu savienojamību, tādēļ tas ir lielisks papildinājums gan Android, gan iOS viedtālruņiem.

LG Pocket Photo

LG Pocket Photo ir viena no mazākajām un vieglākajām tirgū pieejamajām fotoattēlu drukāšanas ierīcēm: tās izmēri ir tikai 72 x 120 x 24 mm, un tā sver 215 gramus. Tā viegli iekļaujas plaukstā, turklāt, kad ierīce netiek lietota, to var ērti glabāt jakas kabatā. Ērtās, portatīvās un praktiskās ierīces Pocket Photo izdruku izmērs ir 5,1 x 7,6 cm: tas ir ideāli piemērots apskatīšanai un koplietošanai. Pēc bezmaksas aplikācijas lejupielādēšanas un instalēšanas Android vai iOS viedtālrunī, lietotājs var savienot viedtālruni ar Pocket Photo un uzreiz sākt attēlu drukāšanu.

Pocket Photo aplikācijas piedāvāto rediģēšanas rīku klāsts ļauj acumirklī fotogrāfijām pievienot  QR kodus un veikt vienkāršas rediģēšanas darbības, tajā skaitā apgriešanu un dažādu filtru pielietošanu. LG Pocket Photo nodrošinātā iespēja pievienot fotoattēliem QR kodus ļauj radoši apvienot fiziskus attēlus un tiešsaistes kopienu informācijas klāstu. QR kodus var nolasīt ar jebkuru svītrkodu skenēšanas aplikāciju un tajos var būt iekļautas saites uz sociālajiem tīkliem vai citu tiešsaistes saturu. Pocket Photo personalizētā QR koda drukāšanas iespējas var izmantot pielāgotu dzimšanas dienas ielūgumu, pateicības kartiņu un pat vizītkaršu izgatavošanai. LG Pocket Photo sniedz neierobežotas iespējas komunicēt un būt radošiem.

LG Pocket Photo

LG Pocket Photo atbalsta tehnoloģiju Bluetooth un Near Field Communication (NFC). Ierīce izmanto ZINK® drukāšanas tehnoloģiju bez tintes. Šī tehnoloģija novērš nepieciešamību pēc dārgām tintes kasetēm, jo ierīce izmanto siltumu, lai ķīmiski aktivizētu ZINK 2.0 papīrā esošās krāsvielas. Salīdzinot ar tradicionālajām drukāšanas metodēm, ar ZINK papīra sistēmu bez tintes attēli saglabājas ilgāk un mazāk izsmērējas.

  • kaiva

    cik tāds maksa

  • Meri

    Jauki. Bet cik maksā papīrs tādam un kur to var dabūt?

  • Skeptiķis

    Manuprāt, tas būs krietni dārgs “agregāts”! Un kur tad vēl tas speciālais papīrs…