Mix Media Group pievienojusies plašajam LG Smart TV aplikāciju klāstam

LG Electronics, sadarbībā ar Mix Media Group ir palielinājis Smart TV paredzēto vietējā satura piedāvājuma klāstu. Šobrīd Mix Media Group interneta televīzijas MixTV aplikācija bez maksas un bez reģistrācijas jebkurā laikā pieejama visiem ar Smart TV iespējam aprīkotajām LG ierīcem.

LG Smart TV

Mediju grupa “Mix Media Group” ir viena no vadošajām mediju platformām Latvijā, pārstāvot radio, ziņu portālus un televīzijas kanālus, kas uzrunā Latvijas iedzīvotājus gan krievu, gan latviešu valodā.  Mediju grupa apvieno četras radio stacijas – radio Baltkom, MIX FM, Europa Plus un Юмор FM. Grupā ietilpst arī multimediāls portāls krievu un latviešu valodā – MixNews.lv (www.mixnews.lv un www.lat.mixnews.lv), kā arī interneta televīzija MIX TV.

MixTV ir viens no straujāk augošajiem  vietējiem tiešsaistes televīzijas kanāliem, kas piedāvā jaunākās intervijas ar nozīmīgākajām vietējām runas personām, žurnālistu stāstus, detalizētus aktuālāko notikumu atspoguļojumus un jaunāko filmu apskatus. Būtiski, ka viss kanāla saturs tiek nodrošināts ar augstāko attēla izšķirtspēju (HD) un pakalpojums pieejams gan latviešu, gan krievu valodā. Papildus plašajam MixTV saturam, aplikācija piedāvā arī tiešraides no Mix Media Group radio staciju Mix FM un Baltkom studijām, kur regulāri viesojas vietējās un starptautiska mēroga slavenības un viedokļu līderi.

Par LG Smart TV

LG Smart TV tehnoloģija parastu televizoru pārvērš multimediālā ierīcē, ar kuras starpniecību var piekļūt plašam augstākās klases interneta satura klāstam, ko piedāvā vadošie pasaules un vietējie pakalpojumu sniedzēji, piemēram, YouTube, Gismeteo, Picasa, vTuner (interneta radio), Delfi, ss.lv, IZZI, Facebook, Twitter, Draugiem.tv, Inbox, Megogo, TVNET un daudzi citi. Turklāt aplikāciju veikals LG Apps ir vienmēr gatavs piedāvāt jaunus un interesantus pakalpojumus.