LG uzsāk LG G2 viedtālruņa pārdošanu Latvijā

LG Electronics (LG) paziņojis, ka tā jaunākais flagmanis – viedtālrunis LG G2 – no šodienas pieejams pārdošanā Latvijā. LG G2 ir pirmā jaunās G premium sērijas ierīce, un tā ir kā apliecinājums LG mērķim attīstīt uz klientu orientētas inovācijas.

LG G2 black

Jauna perspektīva veidtālruņu dizainā

LG G2 ir pirmais viedtālrunis, kura sānos nav izvietota neviena poga – visas pogas atrodas uz ierīces aizmugurējā paneļa. Rear Key koncepts izstrādāts, vadoties pēc aptaujāto lietotāju atziņas, ka, palielinoties tālruņa izmēram, kļūst aizvien sarežģītāk izmantot tā sānos izvietotās pogas. Pārvietojot pogas uz tālruņa aizmuguri, lietotājiem tiek nodrošināta lielāka kontrole, jo šajā vietā parasti atrodas rādītājpirksts. Pētījumā arī tika konstatēts, ka, mainot pogu izvietojumu, tiek samazināta telefona nomešanas gadījumu iespējamība, regulējot skaļumu runāšanas laikā. Savukārt, KnockON funkcija ļauj ieslēgt telefonu, divreiz pieskaroties ekrānam, gadījumos, kad LG G2 ir novietots uz virsmas ar ekrānu uz augšu.

Pilna apjoma ekrāns un klasē labākā enerģijas kapacitāte

LG G2 aprīkots ar 5,2 collu „Full HD” ekrānu, kas ir lielākais ekrāns, kāds radīts vienas rokas darbībām mūsdienās populārajā 2,7 collu platuma viedtālruņu kategorijā. LG novatoriskā „Dual Routing” tehnoloģija samazinājusi telefona ietvaru līdz pat 2,65 mm, kamēr IPS tehnoloģija nodrošina augstākās kvalitātes grafiku, dzidras krāsas un skaidrus attēlus bez izkropļojuma.

LG G2 ir aprīkots ar Graphic RAM (GRAM) ievērojami efektīvākai enerģijas izmantošanai. GRAM samazina ekrāna enerģijas izmantošanu līdz pat 26% un palielina kopējo ierīces izmantošanas laiku par aptuveni 10%. Savienojumā ar 3000 mAh akumulatoru, LG G2 ir vairāk nekā gatavs veselas dienas darbam.

Turklāt, LG G2 pielieto nozares vismodernāko mobilo procesoru Qualcomm® Snapdragon™ 800, kas nodrošina lielisku veiktspēju, bagātīgu grafiku un izcilu akumulatora efektivitāti.

OIS un augsta izšķirtspēja lieliskām bildēm

LG G2 ir aprīkots ar optiskā attēla stabilizētāja (OIS) tehnoloģiju, lai novērstu izplūšanu un nodrošinātu skaidrākas, košākas un asākas bildes, pat esot kustībā vai fotografējot tumšā vidē. Vairākums pieejamās viedtālruņu kameras ar OIS mēdz piedāvāt izšķirtspēju 4 MP līdz 8 MP diapazonā. G2 ir unikāls arī ar to, ka piedāvā 13 MP izšķirtspēju un OIS tehnoloģiju plānā dizainā, bez uz āru izvirzītas lēcas.

Prakstiskas lietotāju funkcijas ikdienai

LG veiktais pētījums liecina, ka visbiežāk tiek lietotas pamata viedtālruņu funkcijas, kuras lietotāji uzskata par pašsaprotamām, tostarp SMS, sociālie tīkli, GPS un, protams, zvanu veikšana. LG G2 piedāvā vairākas jaunas un praktiskas priekšrocības, koncentrējoties uz viedtelefonā visbiežā izmantotajām lietotāja funkcijām. Piemēram, Answer Me – automātiski atbild uz telefona zvanu, pieliekot telefonu pie auss, kamēr Guest Mode aizsargā lietotāja privātumu, attēlojot tikai iepriekš atlasītās aplikācijas, gadījumos, ja telefonam piekļūst kāds viesis ar sekundārās atslēgšanas paroli.

LG G2 galvenās specifikācijas:

 • Čipkopa: 2.26 GHz Qualcomm® Snapdragon™ 800 četrkodola procesors
 • Displejs: 5.2 collu Full HD IPS (1080 x 1920/423ppi)
 • Atmiņa: 32 GB / 16G B un 2 GB operatīvā atmiņa
 • Kamera: 13 MP ar OIS (aizmugurējā) un 2.1 MP (priekšējā)
 • Akumulators: 3000 mAh
 • Operētājsistēma: Android 4.2.2 Jelly Bean
 • Izmēri (G x P x B): 138.5 x 70.9 x 8.9 mm
 • Krāsas: Melns/ Balts
 • Arvis

  Kad beidzot būs update programmatūrai? Un arī kameras veiktspēja nav neko laba, bet tur arī laikam jāgaida programmatūras atjauninājumi.