LG paplašina ULTRA HD televizoru klāstu Baltijas valstīs

Sakarā ar lielo pieprasījumu pēc 84 collu ULTRA High Definition (īpaši augstas izšķirtspējas) televizoriem, LG šodien paziņoja par sava televizoru klāsta paplašināšanu ar 55 un 65 collu ULTRA HD televizoru modeļiem Baltijas valstu tirgos. Abi LA9700 sērijas ULTRA HD televizori būs piejami Latvijas veikalos no oktobra vidus.

LG Ultra HD TV

Jaunie LA9700 sērijas televizori nodrošina pārsteidzošu attēla kvalitāti, jo ekrāna izšķirtspēja vairāk nekā četras reizes pārsniedz standarta augstas izšķirtspējas televizoru rādītājus. 55 un 65 collu ULTRA HD televizori ar izšķirtspēju 8,3 miljoni pikseļu kadrā nodrošina īpaši asu attēlu. Tru-ULTRA HD Engine palielina attēla skaidrību un nodrošina signāla izšķirtspējas palielināšanu, ļaujot patērētājiem skatīt jebkuru video formātu kvalitātē, kas līdzinās ULTRA HD. Turklāt LG LA9700 modeļi ir aprīkoti ar NANO FULL LED aizmugurgaismojumu, kas nodrošina tumšākus melnos toņus un atbilstošu spilgtumu, kā arī kontrastu. LG uzlabotie In-Plane Switching (IPS) paneļi ļauj jaunajiem televizoriem nodrošināt precīzu krāsu attēlojumu 178 grādu skatīšanas leņķī.

Abi LA9700 modeļi ir aprīkoti ar 4.1 kanāla telpiskās skaņas sistēmu un gaumīgo, uz priekšu vērsto, bīdāmo skaļruni. Šo eleganto detaļu, kas nodrošina izcilu vidējas un augstas frekvences skaņas kvalitāti, var novietot redzamā vai paslēptā pozīcijā.

LA9700 ULTRA HD TV pārdomātais dizains sniedz aizraujošas televīzijas skatīšanās iespējas LG CINEMA SCREEN dizainam raksturīgo īpaši plāno ekrāna malu dēļ. LG intuitīvā Smart TV viedās televīzijas platforma nodrošina vieglu piekļuvi plašam lietojumprogrammu un satura pakalpojumu klāstam no visas pasaules. Magic Remote tālvadības pults ietver valodas atpazīšanas, kursora, rullīša un žestu vadības opcijas, nodrošinot vieglu navigāciju izvēlnēs un satura meklēšanu, kā arī ļaujot spēlēt spēles viedajā televizorā. Turklāt SmartShare piedāvā ērto Tag On funkciju (LG ierīču savienošanas pārī funkcija uz NFC bāzes), kā arī WiDi un MiracastTM ekrāna spoguļošanu.