LG Display izstrādā pasaulē pirmo LCD paneli monitoriem, kas aprīkots ar Intel® WiDi

LG Display, pasaulē vadošais novators displeju tehnoloģijās, paziņojis, ka ir radījis pasaulē pirmo LCD paneli monitoriem, kas, sadarbībā ar Intel korporāciju, aprīkots ar Intel® Bezvadu displeja (Wireless Display – WiDi) tehnoloģiju. Jaunā 23,8 collu LCD paneļa papildinājumi sniedz lietotājiem iespēju vieglāk un ātrāk straumēt (stream) savu klēpjdatoru un personāldatoru saturu uz televizoriem un monitoriem, neizmantojot vadus.

LG Widi monitor

LG Display ir izdevies radīt ar Intel® WiDi aprīkotu paneli, iestrādājot galveno mikroshēmojumu tieši LDC modulī. Šis modernākais LDC panelis ar Intel® WiDi programmatūru ļauj lietotājiem izbaudīt augstas kvalitātes attēlu, kā arī vieglu un ērtu piekļuvi Intel® WiDi tehnoloģijai bez papildus ierīču izmantošanas. Turklāt LG Display arī atvieglo jaunās tehnoloģijas ieviešanu oriģinālās aparatūras un monitoru ražotājiem, lai padarītu procesu ātru un izdevīgu.

Firmas LG Display 23,8 collu LCD panelis, kas aprīkots Intel® WiDi tehnoloģiju, tiks atklāts Intel Attīstītāju forumā (IDF) 2013 San Francisko.