LG iepazīstina ar drošu mobilo platformu biznesa sektoram

Laižot klajā savu populāro jauno viedtālruni LG G2, LG Electronics (LG) iepazīstina arī ar savu visaptverošo LG Gate risinājumu viedtālruņa funkciju un drošības uzlabošanai.

LG Gate ir biznesa klases risinājums, kas atvieglo piekļuvi viedtālruņa drošības risinājumiem, kas uzņēmējdarbībā ir īpaši svarīgi. Pateicoties LG Gate, darbinieki var ērti izmantot uzņēmuma resursus no jebkuras vietas, kamēr darba devējs var viegli pārvaldīt IT drošību un privātumu.

LG GATE

Veidots tā, lai atbilstu strauji augošajai tendencei, kad darbinieki ir lūgti darba vajadzībām izmantot paši savas elektroierīces,  LG Gate piedāvā neizsmeļamu Private & Business Virtualization pieredzi. Lietotāji vienā viedtālrunī var vienlaicīgi darbināt divas operētājsistēmas, tādējādi var nodalīt darba un privāto informāciju.

Papildus Private & Business Virtualization iespējai, LG Gate atbalsta virkni biežāk izmantoto programmu, t.sk. Data Encryption, Microsoft Exchange ActiveSync, Virtual Private Network (VPN) un Mobile Device Management (MDM). LG sadarbojies ar galvenajiem VPN un MDM piedāvātājiem, lai nodrošinātu optimālu mobilo vidi biznesa lietotājiem jebkurā vietā un laikā. Piedevām LG Gate ietver šifrēšanas tehnoloģiju, kas nozīmē, uzņēmumi var justies droši, ka viņu digitāli uzglabātie un nosūtītie resursi ir aizsargāti augstākajā drošības līmenī.

LG GATE

“Darbinieki arvien biežāk tiek lūgti darba vajadzībām lietot savas elektroierīces, tāpēc gan darbinieki paši, gan darda devēji pieprasa labākus risinājumus darbam ar mobilajām ierīcēm, stāsta Dr. Jong-seok Park, LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors. “LG Gate spēj nodrošināt gan uzņēmuma drošību, gan individuālo privātumu. LG kā respektēts mobilo komunikāciju industrijas līderis arī turpmāk piedāvās uzlabotas lietotāju pieredzes risinājumus visiem klientiem.

LG Gate vispirms būs pieejami LG G2 viedtālruņos ASV.