LG Display uzsāk pasaulē pirmā elastīgā OLED viedtālruņa paneļa masu produkciju

LG Display, pasaules vadošais displeja tehnoloģiju inovators, paziņojis, ka uzsāk pasaulē pirmā elastīgā OLED viedtālruņa paneļa ražošanu. Šis ir vēl viens industrijas pavērsiens pēc tam, kad uzņēmums šogad izlaidis pasaulē pirmo 55 collu OLED TV.

LG flexible OLED Smartphone screen

“LG Display aizsācis jaunu elastīgu viedtālruņu displeju ēru, pateicoties tās industrijā vadošajām tehnoloģijām,” stāsta Dr. Sang Deog Yeo, LG Display izpilddirektors un Tehnoloģijas nodaļas vadītājs. “Paredzams, ka elastīgie displeji strauji izpletīsies arī automobiļu displeju, planšetdarotu un apģērbā iemontēto elektroierīču tirgū. Mūsu mērķis ir jau agri kļūt par vadošo šīs nišas uzņēmumu, pirmos produktus ar uzlabotu veiktspēju un dizainu piedāvājot jau nākamgad.”

LG flexible OLED Smartphone Screen

LG Displey radītais elastīgais OLED panelis uzbūvēts uz plastikāta virsmām, pretstatā ierastajai stikla virsmai. Izmantojot pārklājuma tipa kapsulēšanas tehnoloģiju un pievienojot aizsardzības apvalku paneļa aizmugures daļā, LG Display izveidojis paneli, kuru var liekt un kas nelūzt. Jaunais displejs ir vertikāli ieliekts no augšas līdz apakšai ar 700 mm rādiusu, dodot iespēju būtiski attīstīt viedtālruņu dizaina inovācijas. Tikai 0,44 mm plānais LG Display OLED panelis ir arī pasaulē plānākais mobilās ierīces panelis. Vēl vairāk – tas ir arī pasaulē vieglākais displejs, sverot tikai 7,2 g pat šobrīd viedtālruņu tirgū lielākajiem 6 collu ekrāniem.

 

LG flexible OLED Smartphone Screen2012. gada martā LG Display izstrādāja pasaulē pirmo 6 collu Electronic Paper Display (EPD) paneli, tāpat uzņēmums radījis pasaulē pirmo 55 collu izliekto OLED TV paneli, kas tika izrādīts šī gada tehnoloģiju izstādē CES 2013. Paziņojums par elastīgā displeja radīšanu vēlreiz apliecina uzņēmuma vadošo pozīciju advancētu displeja tehnoloģiju izstrādāšanā.

Balstoties uz pētījumu uzņēmuma HIS Display Bank datiem, globālajā tirgū elastīgie displeji piedzīvos strauju izaugsmi un kļūs par 1,5 miljardu vērtu tirgu līdz 2016. gadam, strauji palielinot vērtību līdz 10 miljardiem 2019. gadā. LG Display plāno turpināt attīstīt elastīgo displeju tehnoloģijas, lai jau drīz ikdienas lietotājiem piedāvātu arī saritināmus un salocāmus displejus dažādos izmēros.