LG Classic TV retro dizains mūsdienu tehnoloģijās

Jaunā LG Classic TV televizora dizains piedāvā modernu skatījumu uz klasisko 20.gadsimta septiņdesmito-astoņdesmito gadu dizainu.

Televizora dizains ir veidots, balstoties uz klasiskā skandināvu stila vērtībām, to skaitā minimālismu un mūsdienīgumu; par to liecina televizora gaumīgais koka korpuss un retro stila kanālu pārslēdzējs. Turklāt televizora korpuss ir krēmbaltā krāsa, tāpēc tas lieliski iederas jebkurā interjerā, un to ir viegli kombinēt ar jebkuriem citiem interjera elementiem, pat ja tie ir košās krāsās un ar specifisku dizainu.

LG Retro TV

Televizors ir aprīkots ar LED ekrānu un augstu HD 1,1920 x 1,080 pikseļu izšķirtspēju, kas nodrošina nepārspējamu attēla košumu un dzidrumu. Savukārt televizorā iestrādātais 178 grādu šķidro kristālu displeja panelis (In-Plane Switching Panel) dod iespēju baudīt izcilu krāsu precizitāti no jebkura skatu leņķa.

LG Classic TV ir ļoti vienkārši pieslēgt dažādām ārējām ierīcēm, piemēram, ārējiem cietiem diskiem un USB zibatmiņas kartēm. Līdz ar to, jums būs iespējams ātri un ērti apskatīt jūsu iecienītos videoklipus un fotogrāfijas uz lielā ekrāna, kā arī klausīties mūziku un novērtēt LG Classic TV lielisko skaņas kvalitāti.

Televizors ir aprīkots arī ar MHL (Mobile High-Definition Link), kas nozīmē, ka jūs LG Classic TV varēsiet pievienot savu viedtālruni, lai aplūkotu tā saturu.