LG paplašina IPS 21:9 UltraWide monitoru klāstu ar All-In-One PC modeli

LG Electronics (LG) septembra sākumā starptautiskajā izstādē IFA 2013 prezentēja LED IPS displeja tehnoloģiju monitoru IPS 21:9 UltraWide All-In-One PC (modelis V960). IFA 2013 izstādē prezentētie 29EA73, 29EB73 un 29MA73 modeļi ieņem jaunu personāldatoru tirgus nišu un lietotājiem piedāvā vairāku uzdevumu vienlaicīgu veikšanu un palielina izklaides iespējas.

LG IPS Monitor EA73

IPS 21:9 UltraWide All-In-One PC ir advancēts monitors, kas sniedz plašas 21:9 proporciju ekrāna priekšrocības. V960 modelis darbojas ar Windows 8 operētājsistēmu un tam ir NVIDIA GeForce GT 640M GPU video mikroshēmojums, kas labāk apstrādā grafiskos failus un padara IPS 21:9 UltraWide All-In-One PC par ideālu monitoru video spēļu cienītājiem un tiem, kuriem svarīga augstas kvalitātes digitālā grafiku. 29 collu lielais ekrāns piedāvā picture-in-picture (PIP) funkciju, lai būtu iespējams vienlaicīgi gan pārlūkot internetu, gan skatīties TV vai veikt citas darbības. Komplektā ar IPS AIO PC lietotāji iegūs arī klaviatūru un datorpeli.

LG IPS UltraWide monitor EB73

Modelis 29MA73 ir aprīkots ar TV kanālu uztvērēju, kā arī, pateicoties Extra View funkcijai, var vienlaicīgi apskatīt arī TV programmu vai citu aplikāciju. Modelim ir arī ērti regulējams ergonomisks statīvs, lai katrs lietotājs varētu to pielāgot sev vēlamam augstumam.

Ar LG 29 collu lielo IPS 21:9 UltraWide PC sēriju vairāku uzdevumu vienlaicīga veikšana ir vēl ērtāka, jo iespējams apskatīt vairāk satura uz vienu ekrānu. Lai pielāgotos mūsdienu profesionāļu vajadzībām, monitoru iespējams sadalīt četros skatos (4-Screen Split princips), bet, izmantojot Dual Link-up, pie ekrāna var pieslēgt divas portatīvās ierīces, piemēram, datoru, kameru, viedtālruni u.c. Pieslēgto ierīču attēls skatāms vienlaicīgi. Savukārt video spēļu un filmu fani izbaudīs pilnekrāna skatu ar 21:9 proporcijām, kas ideāli piemērots pilnmetrāžas filmām. Iespējams arī savienojums ar Apple datoriem, Mobile High-Definition Link (MHL), HDMI un DisplayPortal, pārvēršot personāldatoru par iespaidīgu izklaides centru, kas var raidīt saturu no plaša ierīču klāsta.

IPS 21:9 UltraWide All-In-One PC

Nepārspējamā LG IPS monitoru attēla kvalitāte apbalvota ar neskaitāmiem produktu sertifikātiem un industrijas godalgām, t.sk. Vācijas Plus X balvu. LG IPS displeja tehnoloģija nodrošina reālistisku un dzīvīgu krāsu reprodukciju, visplašāko skatīšanās leņķi un vienmērīgu attēla raidīšanu, lai samazinātu spiedienu uz acīm.