LG izrāda jaunākās lielas kapacitātes veļasmašīnas un jaunus eko-hibrīda produktus

LG Electronics (LG) izstādē IFA 2013 demonstrēja savas jaunās 12 kg ietilpīgās veļasmašīnas, kā arī eko-hibrīda tipa veļasmašīnas un žāvētājus. Lepojoties ar lielāko kapacitāti savā kategorijā, veļasmašīnas nodrošina jaudīgu un higēnisku mazgāšanu ar LG patentētās 6 Motion Direct Drive un True Stream metodi. Lielās, 12 kg ietilpīgās veļasmašīnas ir par 40 % energoefektīvākas kā citas LG A+++ klases veļasmašīnas, turklāt veļasmašīnās iebūvētie žāvētāji ar inovatīvo eko-hibrīda tehnoloģiju ļauj lietot Air-drying žāvēšanas sistēmu papildus parastajiem žāvēšanas režīmiem. Katrs režīma uzstādījuma veids ir pilnveidots un optimizēts, lai mazgājot būtiski samazinātu ūdens un laika patēriņu.

LG New Eco Hybrid Washer Dryer

LG advancētais 6 Motion Direct Drive motors izmanto sešu dažādu mazgāšanas kustību kombināciju, lai pēc iespējas labāk pielāgotos dažādu audumu apģērba mazgāšanai, tos nebojājot un neveidojot audumā rievas. Piedevām, ar Inverter Direct Drive LG veļasmašīnas darbojas klusi un uzticami. Motoram ir arī 10 gadu garantija, kaut gan Vācijas zinātniskā un tehniskā asociācija VDE novērtējusi Inverter Direct Drive motoru un piešķīrusi tai sertifikātu par paredzamo darbošanās ilgumu līdz 22 gadiem pēc pirkuma izdarīšanas.

LG no priekšas atveramās veļasmašīnas izmanto TrueStream tehnoloģiju, kas iekļauj Steam Refresh funkciju. Tā vietā, lai mazgātu ar ūdeni, veļasmašīnā tiek izmantots tvaiks, kas nogludina auduma burzījumus un iznīcina smakas tikai 20 minūtēs. Tāpat arī tiek noņemti visi iespējamie alergēni, putekļu ērcītes un pat mazgāšanas līdzekļu atlikumus, kas bieži saistīti ar alerģijām un dermatoloģisku problēmu rašanos. TrueStream funkcijas kvalitāti apstiprina British Allergy Foundation sertifikāts.

Eko-hibrīda veļasmašīna un žāvētājs

LG Eko-hibrīda veļasmašīna, kas apvienota ar jaudīgu žāvētāju, piedāvā lietotājiem divu veidu žāvēšanas režīmus – Air-drying žāvēšanu ar gaisa plūsmu un normālu žāvēšanu, kamēr citās veļasmašīnās iespējams tikai viens vai otrs žāvēšanas veids. Katra no šīm ērtajām un efektīvajām žāvēšanas iespējām ievērojami samazina patērētās elektroenerģijas daudzumu, turklāt, salīdzinot ar ierastajiem LG žāvēšanas režīmiem, Air-drying uzstādījumi var ietaupīt līdz pat 7 tūkstošiem litru ūdens gadā!

LG Eko-hibrīda veļasmašīnas un žāvētāja izmērs ir standarta – 24 collas, bet, pateicoties 12 kg veļas ietilpībai mazgāšanas režīmā un 8 kg ietilpībai žāvējot, veļas mazgāšanas biežums uz vidējo mājsaimniecību var samazināties līdz aptuveni 91 reizei gadā. Arī šis modelis darbojas salīdzinoši klusi, jo tajās izmantota LG inovatīvā Dual Ball Balancer un Damping System tehnoloģija.