LG prezentē savas viedās un energoefektīvās mājsaimniecības elektroierīces

LG Electronics (LG) IFA 2013 izstādē Berlīnē, Vācijā prezentējis savus jaunākos putekļsūcējus, ledusskapjus un mikroviļņu krāsnis.

LG Smart Hom-Bot

Door-in-Door ledusskapis

Jauno LG Door-in-Door sērijas leduskapju uzbūves īpatnība ir ledusskapja durvīs iebūvētas vēl vienas durtiņas – nelieli, ērti nodalījumi iemīļotajiem našķiem un dzērieniem. Savukārt energoefektīvā saldētava iekļauj Total No Frost funkciju, kas atvēsina svaigus produktus, lai tos ilgāk uzturētu svaigus. LG Smart Diagnosis vienā mirklī lietotājam ziņos par tehniskām ledusskapja problēmām. Šādā veidā jaunie ledusskapji ir vēl uzticamāki un energoefektīvāki, papildus iekļaujot jaudīgo LG lineāro kompresoru, kuram ir desmit gadu garantija.

LG REGRIGERATOR

Kompressor Follow Me putekļūcējs ar automātisko sekošanas tehnoloģiju

LG jaunais putekļsūcējs Kompressor Follow Me seko lietotājam soli pa solim, tāpēc vairs nav nepieciešams elektroierīci nēsāt no istabas uz istabu. Lietojot Automatic Location Recognition (automātisko lokācijas atpazīšanas0 un Active Following Wheel (aktīvā sekošana) tehnoloģiju, putekļsūcējs lieto savstarpēji savienotus sensorus tā pamatdaļā un rokturī, lai saglabātu pietiekamu distanci apmēram 100 cm attālumā no lietotāja. Sensori, kas uzstādīti korpusā, automātiski sajūt roktura kustības, tāpēc ierīci ir viegli vadīt.

Vēl putekļsūcējs Kompressor Follow Me ir aprīkots ar īpašu kompresora tehnoloģiju, kas motorizēti saspiež iesūktos putekļus, līdz ar to nav nepieciešams putekļu maisiņš – tā vietā saspiestie putekļi tiek uzglabāti speciālā putekļu konteinerā, kas, nomaiņas procesā, neput.

LG KOMPRESSOR

Hom-Bot Square gudrākai, ātrākai un efektīvākai tīrīšanai

Hom-Bot Square ir revolucionāra putekļu sūkšanas ierīce, kas lietotājiem nodrošina jauna līmeņa ērtu tīrīšanu un efektivitāti. Ierīce nāk komplektā ar Corner Master pielāgojumiem gan paša automātiskā putekļsūcēja formā, gan pielāgotās 1,5 cm birstītēs un uzlabotos sensoros. Birstītes, kuras piekļūst plašākai teritorijai, apavienojumā ar Hom-Bot kvadrāta formu atstāj putekļiem pavisam niecīgu vietu, kur paslēpties!

Uzlabotais Dual Eye 2.0 kameras sensors labāk noskenē un kartē grīdas virsmu, pat ja gaismas ir izslēgtas: ultraskaņas un infrasarkano viļņu sensori ļauj Hom-Bot noteikt ceļā esošos šķēršļus un no tiem izvairīties. Tāpat ar Learning Function palīdzību robotiskais putekļsūcējs atceras platības, kas tīrītas iepriekš.

LG HOM-BOT SQUARE

Hom-Bot Square tīrīšanas laikā netraucē lietotāju ikdienu – ierīces darbošanās troksnis nepārsniedz 60 dBA, un tas ir tikai 89 mm augsts. Vēl viena priekšrocība, ko sniedz ierīces plānums – tas var viegli iztīrīt grīdu arī zem lielāko daļu no mēbelēm.

Hom-Bot Square ir aprīkots ar vairākām nozīmīgām priekšrocībām: lielākas kapacitātes Easy-out Dust Bin putekļu tvertni, lelāku un uzlabotu HEPA 11 filtru un Turbo Mode režīmu manuālai tīrīšanas funkciju uzstādīšanai specifiskam grīdas segumam. Lietotāju ērtībām Hom-Bot aprīkots ar balss vadīšanas sistēmu un Smart Diagnosis tehnisko problēmu detektoru. Atšķirībā no lielākās daļas citu robotisko putekļsūcēju, Hom-Bot Square darbojas uz litiju polimēru bateriju, kas kalpo ilgāk.

LG SMART HOM-BOT

LG Smart Lightwave cepeškrāsns

Apvienojot mikroviļņu krāsns un cepeškrāsns funkcijas, LG Lightwave Convection cepeškrāsns ir viegli lietojama un ļauj pagatavot maltītes cepeškrāsns gatavošanas režīma kvalitātē ar mirkoviļņu krāsns lietošanas ērtumu. Charcoal Lighting Heater izmanto kokogļu pavedienus, lai uzturētu dabisko karstuma plūsmu, kas rada gardo kraukšķīgās ārpuses un sulīgās iekšpuses efektu. Tikmēr tiek izmantoti mikroviļņu krāsnij līdzīgi viļņi, kas gatavo ēdienu tā, lai tajā netiktu noārdīts C vitamīns un citas vērtīgas uzturvielas, kā arī samazina nepieciešamā sāls daudzumu. Vēl jo vairāk, cepeškrāsnij ir vairāk nekā 20 gatavošanas režīmi, lai lietotāji varētu sagatavot veselīgus un daudzveidīgus ēdienus mājās. Tāpat ar Charcoal Lighting Heater opcijas palīdzību ēdienus var pagatavot pat trīs reizes ātrāk, taupot elektroenerģiju.

LG_Lightwave_Oven_1