LG izstādē IFA 2013 pārsteidz ar augstas klases audio un video ierīcēm

LG Electronics (LG) Berlīnē notiekošajā izstādē IFA 2013 prezentē savu moderno un kompakto audio atskaņotāju Sound Plate (modelis LAP340). Pasākuma laikā kompānija demonstrē arī citus audio vizuālos produktus, t.sk. augsti novērtētos NB4530A un NB5530A Sound Bars skaļruņus. Skaļruņi nodrošina pilnvērtīgu audio failu atskaņošanu, turklāt tos viegli savienot ar citām viedajām elektroierīcēm sniedzot plašu fukncionalitāti.

LG Sound Bar

Vislabākā skaņa apvienojumā ar pārdomātu dizainu

LG Sound Plate ir revolucionārs jaunums strauji augošajā TV skaņu sistēmu kategorijā. Plānā un elegantā ierīce ir tikai 35 mm augsta, tāpēc to var novietot tieši zem jebkura 32 – 55 collu liela TV, tādējādi ietaupot vietu un pieskaņojoties jau esošajam interjeram. Jaunais modelis ir aprīkots ar spēcīgu 4,1 kanālu skaņu sistēmu ar divu veidu iebūvētiem basu skaļruņiem. Raidot piesātināto skaņu vairākos virzienos, Sound Plate rada neticami iespaidīgu akustisko pieredzi. LG skaļruņa Sound Plate uzbūvē izmantots arī speciāls neodīma magnēts, ar kura palīdzību var kvalitatīvāk atskaņot toņiem bagātu audio skaņu. Lai skaļruni būtu vieglāk savienot arī ar viedtālruņiem, planšetēm un citām bezvadu ierīcēm, tajā iebūvēts Bluetooth.

LG Sound Plate

NB4530A Sound Bar ar tā eleganto minimālisma dizainu, melno un sudraba apdari ideāli sader ar  mūsdienu plānajiem premium klases televizoriem. 310 vatu jaudīgajam skaļrunim ir 2,1 frekvences kanāls, atsevišķš basa skaļrunis un LG advencētais 3D Surrounding procesors, kas apvienojumā rada bagātīgu skaņu. NB4530A atbalsta arī HDMI ar Audio Return Channel (ARC), kurš ļauj to savienot ar TV, izmantojot tikai vienu kabeli. Vēl jo vairāk, Bluetooth funkcijai pielāgotais Sound Bar nodrošina bezvadu audio straumēšanu no viedierīcēm, to skaitā Smart TV. Un, lai samazinātu neestētisko kabeļu jucekli, arī basu skaļruņi var izveidot savienojumu ar Sound Bar caur Bluetooth. Universālais NB4530A var tikt stiprināts pie sienas vai novietots jebkur citur telpā, tādējādi piešķirot patērētājam dažādas uzstādīšanas opcijas.

LG NB4530A Sound Bar ideāli atbilst 47 collu TV modeļiem, kamēr gandrīz identiskais NB5530A Sound Bar ir perfekti piemērots 55 collu televizoriem. Šī gada pirmajā pusē NB4530A ir saņēmis iF dizaina balvu, kā arī ieguvis piecas zvaigznes no What Hi-fi, pateicoties tā lieliskajām īpašībām un izmantošanas funkcionalitātei, savukārt NB5530A tika apbalvots ar Red Dot dizaina balvu.

LG Sound Bar

LG audio un video ierīču klāsts izstādē IFA 2013

LG audio un video piedāvājums IFA 2013 ietver vēl virkni citu ierīču, piemēram, advancēto BH9530TW mājas kinozāles sistēmu, Smart Blu-ray atskaņotājus, pārvietojamos un statiskos skaļruņus. Uz displeja būs apskatāma arī LG Micro Audio sistēma (modelis CM3430), kura ir EISA 2013 balvas ieguvēja. Visi LG izcilie audio vizuālie produkti piedāvā bezvadu savienojumu opcijas, lai sasniegtu maksimālu mobilitāti un funkcionalitāti. Visi LG godalgotie Home Entertainment produkti tiks izstādīti IFA 2013 11.1 zālē Messe Berlīnē.