Izstādē IFA 2013 LG demonstrēs maksimālu attēla kvalitāti jaunās paaudzes televizoru klāstā

LG Electronics (LG) turpina virzīt tehnoloģiju un dizaina evolūciju jaunas paaudzes TV tirgus virzienā. Berlīnē notiekošajā izstādē IFA 2013 LG plašāku sabiedrību iepazīstinās ar plašu advancētu jaunu televizoru klāstu, kas izceļas ar pārsteidzošu attēla kvalitāti, kā arī modernu dizainu un inovatīvām tehnoloģijām. Jauno TV klāstā ietilpst izliektais CURVED OLED TV (modelis 55EA9800), mākslas iespaidotais GALLERY OLED TV (modelis 55EA8800), uzlabota 84 collu ULTRA HD TV versija un plašāk pieejamie 55 collu un 65 collu ULTRA HD televizori (LA9650 sērija).

CURVED OLED TV (55EA9800)

Pasaulē pirmais izliektais TV: LG CURVED OLED TV

Pirmo reizi televizors izrādīts patērētāju elektropreču izstādē CES 2013 un jau ir pieejams Dienvidkorejā, ASV un Vācijā. LG revolucionārais CURVED OLED TV iezīmē ēras sākumu mājas izklaides iespējām. IMAX līdzīgais izliekums garantē ērtu un pilnvērtīgu televizora skatīšanos, un, pateicoties LG WRGB OLED tehnoloģijai, modelim 55EA9800 piemīt bezgalīga kontrastu skala ar tumšākiem melnajiem toņiem un spilgtākaiem baltajiem toņiem nekā ierastajiem RGB displejiem. Vēl jo vairāk, ekrānā redzams precīzākas un dabiskākas krāsas, neskatoties uz apgaismojuma īpatnībām vai skatīšanās leņķi.

Tikai 4,3 mm (0,17 collas) plānajam un 17 kg smagajam CURVED OLED TV pievienots gandrīz caurspīdīgs Crystal Stand statīvs. Statīvā nemanāmi iemontēti moderni Clear Speakers skaļruņi, lai nodrošinātu nevainojamu skaņu plašā vidējas un augstas frekvences skaņu spektrā.

Īsts meistardarbs: GALLERY OLED TV

IFA 2013 izstādē izrādīts arīdzan mākslas iedvesmotais OLED TV sērijas jaunākais televizors – 55 collu lielais GALLERY OLED TV. Šis ir pasaulē pirmais pie sienas stiprināmais OLED TV, tādējādi pierādot LG spēju radīt atšķirīgus mājas izklaides risinājumus ar lietotājiem draudzīgu dizainu.

Mākslinieciski elegantais rāmis neredzami apslēpj spēcīgus 2,2 kanālu skaļruņus. Gallery Mode funkcija ļauj lietotājiem izbaudīt augstas izšķirtspējas ikonisku gleznu un personīgu fotogrāfiju digitālos attēlus, kamēr televizors netiek lietots. Kā jau visos LG inovatīvajos OLED televizoros, 55EA8800 izmantota WRGB OLED tehnoloģija dzīvīgām, dabiskām krāsām un ideālai attēla kvalitātei ar plašu skatīšanās leņķi.

ULTRA HD TV (LA9700)

Asākā attēla kvalitāte: Ultra HD TV

LG ULTRA HD televizrori piedāvā spēcīgu video kvalitātes kombināciju – četreiz lielāku izšķirtspēju kā Full HD televizoriem un izcilu skaņu. Pēc pasaules pirmā 84 collu un premium klases 55 un 65 collu Ultra HD TV (LA9700 sērija) prezentācijas, LG tagad IFA 2013 izstādes laikā atklāj plašāk pieejamus 55 un 65 collu modeļus (LA9650 sērija), kā arī uzlabotu 84 collu Ultra HD TV versiju (84LA9800).

Gan LA9650, gan LA9700 sērija iekļauj iebūvētu HEVC (High Eficiency Video Coding) dekoderi, kas translē Ultra HD saturu tieši no USB atmiņas kartes, kas ir īpašs jauninājums industrijā. Pateicoties LG Tru-ULTRA HD Engine motoram, minētie LG televizori var pilnveidot jebkura tipa saturu, kas pietuvojas UHD kvalitātei, lai rādītu neticami labu un asu Ultra HD attēlu ar 178 grādu skatīšanās leņķi. LA9700 sērijas ierīces sper soli tālāk ar NANO Full LED pretapgaismojumu labākam kontrastam, gaišumam un krāsu konsekvencei.

LA9700 sērijas ierīces ir aprīkotas ar 4,1 kanālu, 50 vatu audio sistēmu ar priekšējās orientācijas Sliding Speaker skaļruņiem, savukārt LA9650 TV skaļruņi iemontēti abās ekrāna pusēs, bet 84LA9800 ir 2,2 kanālu, 310 vatu audio sistēma ar skaļruņiem abās pusēs iespaidīgākam patiesa pilnmetrāžas kino pieredzes izbaudīšanai.

LG stenda apmeklētāji IFA 2013 izstādē varēs novērtēt LG displeju augsto izšķirtspēju, apskatot tādu mākslinieku kā Romero Brito un Janf-mi Ha darbu digitālās versijas LG Ultra HD televizoros. Mākslas un tehnoloģijas savienība perfekti ilustrē LG jaunās paaudzes TV klāstu šī gada IFA izstādē.

Apbalvojumi un sertifikāti

LG jaunās paaudzes OLED TV modeļi gada laikā saņēmuši vairākus apbalvojumus un sertifikātus no dažādām prestižām organizācijām. LG izliektais CURVED OLED TV godināts ar “European Design TV 2013 – 2014 balvu” no ESIA (Eiropas Attēla un Skaņas asociācija) un Red Dot balvu “Best of the Best”. Tāpat TV saņēmis sertifikātus no tādām respektablām organizācijām kā TÜV Rheinland, Intertek, VDE, Intertek un Underwrites Laboratories (UL), kā arī kļuvis par pirmo OLED TV, kas apbalvots ar THX sertifikātu.

Visi LG jaunās paaudzes TV produkti būs apskatāmi IFA 2013 izstādes Messe 11.2 zālē Berlīnē.