LG ON NOW pakalpojums tagad pieejamas arī SMART TV īpašniekiem Eiropā

LG Electronics (LG) paziņojuši, ka turpmāk Smart TV domātais pakalpojums On Now būs pieejams arī Lielbritānijā un Spānijā. On Now, ļaujot patērētājiem vēl vairāk izbaudīt LG Smart TV sniegtās ērtības, tagad nodrošina īpaši pielāgotu VOD (video on demand – video pēc pieprasījuma) funkciju un tiešraides programmu ieteikumus. Parocīgais serviss līdz šim bija pieejams tikai Korejā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

LG Smart TV On Now serviss

Tagad LG Smart TV lietotāji vēl ērtāk varēs atrast sev interesējošos kanālus un VOD saturu, izmantojot precīzu reālā laika rezultātu meklēšanas sistēmu. Visi rezultāti ir ērti izkārtoti režģa formātā ar skaidri redzamiem sīktēliem. Izmantojot lietotāja skatījumu un VOD iepirkumu vēsturi, smalki pielāgotā un laiku taupošā funkcija piedāvā saturu, kas visvairāk atbilst skatītāja vēlmēm. Lietotāja ērtībai ar On Now palīdzību iespējams filtrēt ieteikumus pēc žanra, popularitātes, datuma vai kanāla numura. Ja skatītājiem, lai izdarītu izvēli, ir nepieciešama papildu informācija, viņi var noklikšķināt uz ikonām, lai iepazītos ar atlasītās pārraides anotāciju, tās veidotāju un aktieru sarakstu.

LG Smart TV īpašnieki var arī pielāgot On Now ieteikumus tā, lai tie atbilstu viņu pašu unikālajiem iestatījumiem. Proti, lietotājs var izvēlēties atlasīt tikai pašas populārākās savu mīļāko žanru pāraides, piemēram, sportu, ziņas vai komēdijas. Funkcija, pārlūkojot pašas skatītākās programmas konkrētu žanru robežās, ir unikālā tieši LG servisam, kas īpaši orientēts uz patērātāju ērtībām. Vēl viena nenoliezama priekšrocība ir tā, ka On Now lietotāji var saglabāt savas iecienītās tiešraižu un VOD izvēles viegli organizējamā un pieejamā “favorite” izvelnē.

Izmantojot LG advancēto Smart TV servisu, lietotāji var vienlaicīgi apskatīt, kas tiek raidīts vairākos kanālos. Skatoties vienas stacijas translāciju, lietotājs var izsaukt mini rīkjoslu TV ekrāna apakšējā daļā, kur nelielos lodziņos redzams, kas tiek translēts citos kanālos. Uzklikšķinot uz sīktēla, lietotājs var nomainīt kanālu un izbaudīt savu jauno pārraidi pilnekrāna režīmā.

Šomēnes On Now tiks prezentēts Spānijā un Lielbritānijā. LG drīz vien plāno piedāvāt savu unikālo servisu arī citos tirgos.