LG G sērijai pievienojas LG G Pad 8.3

LG Electronics (LG) šodien oficiāli apstiprināja, ka tuvākajā laikā iepazīstinās patērētājus ar savu jaunāko planšetdatoru LG G Pad 8.3, publicējot video savā YouTube vietnē. LG jaunākais mobilo tehnoloģiju izstrādājums būs pirmais planšetdators, kas pievienosies uzņēmuma augstākās klases zīmola G sērijai. Līdz ar LG G Pad 8.3 pievienošanos G sērijai, kas līdz šim ietvēra tikai viedtālruņus, tās klāsts paplašināsies jau pavisam citā līmenī.

LG G pad 8.3

„Arī mūsu nesen apgrozībā laistais LG G2 viedtālrunis apliecina, ka mēs aktīvi pievēršamies tādu jauninājumu izstrādei, kuros ņemtas vērā globālo patērētāju vajadzības un vēlmes,” stāsta LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). „LG G Pad 8.3, pateicoties perfekti izstrādātajam dizainam un formai, nodrošina lieliskas aplūkošanas iespējas, un mēs esam ļoti lepni, ka tas ir kļuvis par G sērijas zīmola daļu.”

Pateicoties izcilajām un pārdomātajām funkcijām, kas planšetdatora veiktspēju nodrošina daudz augstākā līmenī kā ierasts līdz šim, sagaidāms, ka LG G Pad 8.3 ieņems pārliecinošu pozīciju plašajā šo produktu klāstā. LG G Pad 8.3 būs pieejams tirgū šī gada pēdējā ceturksnī, un tā cena tiks izziņota īsi pirms tā nonākšanas tirdzniecībā.

  • Gints Polis

    Interesanti… kad nekas jau jauns nav izdomāts. Jautājums ir tikai… kā esošais variants ir labāk pielāgojams.