LG Display attīsta pasaulē pirmo Quad HD LCD paneli viedtālruņiem.

LG Display, vadošie inovātori displeju tehnoloģijās, nākuši klajā ar paziņojumu, ka ir attīstījuši pasaulē pirmo Quad HD AH-IPS LCD paneli priekš viedtālruņiem. Sasniedzot izšķirtspēju 2560X1440 ar 538ppi (pikseļi uz collu), jaunais 5,5 collu Quad HD panelis ir labākais līdz šim radītais mobilais tehnoloģiju displeja panelis (augstākā izšķirtspēja un ppi), un sniedz ieskatu par to, kas sekos pēc pašreizējā Full HD viedtālruņa paneļiem, kritiski ņemot vērā pieaugošo tendenci ražot viedtālruņus ar lielākiem displejiem.

LG Quad HD AH-IPS LCD

LG Display Quad HD viedtālruņu panelis ataino skaidrākus attēlus ar 4 reizes lielāku pikseļu skaitu nekā HD X720 1280, tādējādi, salīdzinot ar pašreizējo mobilo displejiem, labāk atveido smalkas krāsu nianses, kā arī uzlabo kontrastu un dzīvīgumu. Šī tehnoloģiju attīstība sniedz iespēju patērētājiem baudīt attēlus, kuri ir ļoti izteiksmīgi un reālistiski, un pat Blu-ray līdzvērtīgu video kvalitāti savos viedtālruņos.  Panelim ir arī augstākais ppi starp pašreizējo mobilo ierīču displejiem.

Turklāt jaunais Quad HD panelis vienā mirklī ļaus lietotājiem skatī pilna izmēra web lapas bez attēla kropļojumiem;  pretēji pašreizējiem Full HD displejiem, kuri aptver tikai ¾ daļas no visa ekrāna. Arī tad, ja ekrānu paplašinās, lietotāji varēs baudīt neizkropļotu un asu tekstu.

LG Quad HD AH-IPS LCD

Tikai 1,21mm plānais panelis ar  ar 1,2mm ietvara malu ar CD moduļi (LCM), LG Display jaunais Quad HD panelis ir pasaulē plānākais un šaurākais panelis.  Salīdzinot ar kompānijas 5,2 collu Full HD paneli, kurš tika izlaists pagājušajā mēnesī, šis paneļa biezums ir par 12% mazāks.  Pamatojoties uz zemas  temperatūras polisilikona (LTPS) substrātu, panelis, pateicoties uzlabotai caurlaidībai un lielākam diafragmas atvērumam, uztver spilgtumu arī 430nit apmērā.

Ņemot vērā, ka displeji ar lielākiem ekrāniem, augstāku izšķirtspēju un mazāku enerģijas patēriņu ir konkurētspējīgāki premium viedtālruņu segmentā, saskaņā ar pētījumu firmu DisplaySearch, LTPS bāzes viedtālruņu displejus nākamgad ir paredzēts ierakstīt 765 miljonu vienību pārvadājumos.