LG satriecošie OLED TV sagaidīs ceļotājus lidostās visā pasaulē

LG Electronics (LG) šomēnes izvietos ultra plānos 55 collu OLED televizorus (modelis EM 9700) lidostu atpūtas zonās 45 starptautiskajās lidostās visā pasaulē. Ceļotāji varēs paši personīgi pārliecināties par pasaulē pirmā komerciālie pieejamā lielizmēra OLED TV pārsteidzošo attēla kvalitāti. Sākot no Narita lidostas Japānā, LG OLED TV tiks pakāpeniski izvietoti starptautiskās lidustās Ņujorkā, Berlīnē, Bangkokā, Dubaijā u.c.

LG OLED TV

Katru dienu lidostas uzņem visdažādāko vecumu un izcelsmes lidmašīnu pasažierus, no ceļojošām ģimenēm līdz ietekmīgiem biznesmeņiem. Ceļotāji, gaidot savienojošos lidojumus vai gatavojoties doties aizraujošā aizjūras piedzīvojumā, viegli varēs pamanīt LG OLED televizoru skaisto dizainu un attēla kvalitāti, no kuras aizraujas elpa.

LG šogad prezentēja savu pirmo OLED TV, piesaistot klientu, mediju un visas izklaides industrijas uzmanību. Atšķirībā no konkurentiem, LG izmanto patentētu WRGB tehnoloģiju, kas iekļauj baltas krāsas subpikseļus, līdz ar to nodrošinot visskaidrāko un visreālistiskāko attēla kvalitāti neticami plānā displejā. LG OLED TV piedāvā arī iespaidīgi plašu skatīšanās leņķi, tādējādi attēls ir perfekts, skatoties gandrīz no jebkura skatu punkta. Ultra plānais, salīdzinoši vieglais modelis izgatavots arī izturīgāks un ilgtspējīgāks, pateicoties izmantotajam oglekļa šķiedru plastikas (CFRP) materiālam.