LG atklāj jauno ekonomiskās klases viedtālruni Optimus L4II

Plašu atzinību ieguvušie LG L sērijas viedtālruņi pilnveidoti, lai vēl labāk savienotu mūsdienīgi askētisku dizainu ar jaunākajām tehniskajām inovācijām. Jaunais Optimus L4II (modelis nr. E440) papildina iecienītā modeļa Optimus L3 II stilīgo dizainu, ētro lietošanu un izdevīgo cenu ar jaunu tehnoloģisko komplektāciju, kas vēl vairāk uzlabo lietotāja pieredzi.

LG Optimus L4 II

Optimus L4IIlielākā priekšrocība ir unikāla GuestMode funkcija. Ar to iespējams izveidot vēl vienu viedtālruņa paroli, lai dotu iespēju arī Taviem tuvajiem cilvēkiem vai kolēģiem piekļūt attēliem, aplikācijām vai kādam citam saturam pēc Tavas izvēles, saglabājot Tavu privātumu. Vēl viena jaunā viedtālruņa priekšrocība ir Smart LED Lighting gaismiņa pie “Sākums” (Home) pogas, kas starp dažādiem citiem atjaunojumiem lietotājam siganlizēs par neatbildētajiem zvaniem un īsziņām atšķirīgās krāsās.

Pateicoties lielākai baterijas kapacitātei, Optimus L4IIviedtālrunī būs pieejama QuickMemo funkcija ar Overlay režīmu, ko iepriekš varēja lietot tikai LG premium klases modeļu īpašnieki. QuickMemo ar speciālo režīmu ļauj lietotājiem pievienot piezīmes uz “caurspīdīga slāņa” dažāda veida foniem – attēliem, failiem u.c. Overlay režīmā iespējams piezīmes veikt vienlaicīgi ar citām darbībām, un to nav nepieciešams atvērt jaunā logā.

LG Optimus L4IIgalvenās specifikācijas:

  • operētājsistēma: Android Jelly Bean 4.1.2
  • procesors: 1 GHz Single Core
  • ekrāns: 3,8 collu IPS
  • atmiņa: 4 GB / 512 MB RAM
  • kamera: 3,0MP
  • baterija: 1,700mAh

izmērs:  112,5 x 64,7 x 11,9 mm