LG G2 piedāvā Vīnes zēnu kora muzikālo izpildījumu

LG Electronics (LG) pavisam jaunajā G2 viedtālrunī būs pieejami skaņdarbi, ko izpilda pasaulslavenais Vīnes zēnu koris! LG, cieši sastrādājoties ar kori, radīja virkni unikālu un harmonisku skaņu, ieskaitot deviņus zvaņu toņus un piecus paziņojumu un modinātāju signālus, kā arī  četras muzikālās zvanu saspēles, kā, piemēram, Baha – “Gaiss” no 3. koncerta orķestrim.

Vienna Boys Choir LG G2

Vīnes zēnu koris ir viens no senākajiem un slavenākajiem zēnu koriem pasaulē. Jau gandrīz 500 gadu tas ir bijis Austrijas simbols un šobrīd sniedz aptuveni 300 koncertu gadā līdz pat pusmiljonu lielai mūzikas cienītāju auditorijai visapkārt pasaulei. Zēni korim galvenokārt tiek atlasīti no Austrijas, bet izcili talanti aicināti pievienoties arī no citām valstīm.

LG centieni radīt sinerģiju starp tehnoloģijām un cilvēku ir sākušies jau 2006. gadā, kad LG sadarbojās ar Zviedru akapella grupu The Real Group, lai atdarinātu tālruņu skaņas, izmantojot cilvēku balsis. Savukārt 2010. gadā LG savā viedtālruņu līnijā iekļāva Enno Morricone orķestra skaņdarbus.