LG pirmā viedā Eco-Hybrid veļasmašīna ar žāvētāju tagad pieejama arī Latvijā

LG jaunākā Eco-Hybrid veļasmašīna ar žāvētāju tagad ir pieejama arī Latvijā. Jaunā ierīce (modelis: S44A8YD) ir lieliski piemērota cilvēkiem, kuri mājas apstākļos vēlas ietaupīt gan ūdeni, gan elektroenerģiju, vienlaikus nodrošinot vēl efektīvāku rezultātu. LG veļasmašīna ar žāvētāju ir aprīkota ar inovatīvo Eco-Hybrid tehnoloģiju, kas papildus parastajiem veļas žāvēšanas režīmiem piedāvā jauno žāvēšanas sistēmu ar silto gaisa plūsmu. Ierīces iestatījumi ir optimizēti tā, lai ļautu lietotājiem piekopt videi draudzīgu un ekonomisku dzīvesveidu.

ECO Hybrid veļasmašīna

“Modernās mājsaimniecības vēlas ietaupīt naudu, taču viņiem ir svarīgi arī rūpēties par vidi,” stāsta LG Home Appliance Company prezidents un ģenerāldirektors Seong-jin Jo. “Mūsu jaunā Eco-Hybrid veļasmašīna ar žāvētāju ļauj klientiem efektīvāk izmantot mājsaimniecības ierīču elektroenerģijas un ūdens patēriņu, tā samazinot rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem un atstājot mazāku ietekmi uz vidi.”

LG Eco-Hybrid veļasmašīna ar žāvētāju ietver gan parastus žāvēšanas režīmus, gan arī Air-drying žāvēšanu ar silto gaisu, turpretim vairākums veļas mazgājamo mašīnu ražotāji piedāvā tikai vienu vai otru režīmu. Katra no šīm ērtajām un efektīvajām iespējām palielina  energoefektivitāti līdz A līmenim. Salīdzinot ar tradicionālajiem žāvēšanas režīmiem, ērtais Air-drying režīms ļauj patērētājam ietaupīt līdz pat 6900 litriem ūdens gadā*. Papildus, LG ir apvienojis Eco-Hybrid veļasmašīnu un žāvētāju vienā ierīcē, kas ļauj lietotājiem ne tikai taupīt vietu savā mājoklī, bet arī ekonomēt ģimenes līdzekļus, iegādājoties tikai vienu ierīci.

Eco Hybrid veļasmašīna S44A8YD
Eco-Hybrid veļasmašīna ar žāvētāju ir aprīkota arī ar LG patentēto 6 Motion Direct Drive tehnoloģiju, kas ļauj tvertnei rotēt ar dažādu ātrumu dažādos virzienos. Kamēr tradicionālās veļasmašīnas spēj tikai vienkārši griezt veļu, 6 Motion DD tehnoloģija izmanto sešas dažādas kustības, lai nodrošinātu efektīvāku mazgāšanu un labāku auduma aprūpi. Savukārt LG Inverter Direct Drive tehnoloģija paildzina motora kalopšanas laiku un palielina tā efektivitāti, tā ļaujot ietaupīt elektroenerģiju. Vienkāršotā sistēma samazina trokšņu līmeni, ko rada kustīgo detaļu iekšējās vibrācijas.

LG Eco-Hybrid veļasmašīnas ar žāvētāju galvenās specifikācijas:

  • Eco-Hybrid tehnoloģija;
  • Energoefektivitāte (A+++ klase);
  • Inverter Direct Drive™ tehnoloģija;
  • 6 Motion DD tehnoloģija
  • Jauna mitruma novadīšanas sistēma;
  • Smart Diagnosis™ tehnoloģija;
  • Liels LCD skārienpanelis.

* Pamatojoties uz vidēji 220 žāvēšanas cikliem gadā, izmantojot 40,2 litri ūdens (parastie modeļi)