LG Display radījis plānāko Full HD LCD Panel displeju viedtālruņiem

Pasaules vadošais displeju tehnoloģijas inovators LG Display paziņojis, ka radījis pasaulē plānāko Full HD LCD displeju viedtālruņiem. Mākslas darbam līdzvērtīgais 5,3 collu displejs ir ievērojams papildinājums premium klases viedtālruņu tirgū, veicinot plānāku Full HD viedtālruņu ražošanu, kurus būs vieglāk satvert un turēt plaukstā.

LG Display

LG jaunais dispels ir tikai 2,2 mm plāns ar 2,3 mm apmali, kļūstot vienlaicīgi par plānāko un šaurāko Full HD displeju pasaulē. Displejs piedāvās lielāku skatāmā displeja vietu viedtālruņos, kas īpaši nozīmīga ir multimediju failu atvēršanā mobilajās ierīcēs. Piedevām ierīces būs vieglāk satvert, un tās svērs mazāk.

LG Display

Atklājuma pamatā ir jaunākā skārienjūtīgo paneļu One-Glass-Solution (OGS) tehnoloģija. Tāpat Dual Flexible Printed shēmas ievietotas starp skārienjūtīgo ekrānu un saskartnes filmu, samazinot līnijas uz paneļa par 30 %. Tiešā savienojuma sistēmā izmantota Optical Clear Resign tehnoloģija starp ekrānu un saskartnes filmu lielākam displeja gaišumam.

LG Display

Jaunā paneļa pārākums displeja izšķirtspējas, gaišuma un kontrasta skalā vislabāk atspoguļojas lieliskā darbībā ārpus telpām. Izmantojot 1080×1920 pikseļus, kas sastāv no sarkaniem, zaļiem un ziliem subpikseļiem, panelis nodrošina visaugstāko Full HD izšķirtspēju. Attēla gaišums sasniedz 535 nitus, kas pārspēj visus citus šobrīd apritē esošos Full HD LCD displejus. Mērot kontrastu dzīvajā dabā ar Ambient Contrast skalu, rezultāts bija 3.74:1, balstoties uz 10 000 luksu skalu, tādējādi tiek pierādīta displeja perfekta darbība pat spilgtā saules gaismā. Testēšanas uzņēmums Intertek iegūtos rezultātus ir oficiāli atzinis un pasniedzis LG Display apliecinošu sertifikātu.

LG Display