LG Electronics ienāk transportlīdzekļu detaļu biznesā

LG Electronics (LG) atklāja jaunu Incheon rūpniecisku zonu, kur drīzumā paredzēts nodarbināt aptuveni 800 LG Vehicle Components (VC) Company strukturvienības darbiniekus. LG ir ieguldījis vairāk nekā 200 miljonus Eiro (300 miljardus Korejas vonu), lai attīstītu šo objektu, kas īpaši paredzēts integrētai un modernizētai jaunu autodetaļu izstrādei. Ir paredzēts, ka Incheon komplekss drīzumā kļūs par LG jaunās strukturvienības VC Company centru.

LG logo

LG jaunā filiāle VC Company izstrādās jaunas paaudzes autodetaļas, automašīnu izklaides un informācijas sistēmas, dzinēju detaļas un kompresorus automašīnu apsildes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmām (HVAC), kā arī hibrīdauto detaļas.

Jaunajā kompleksā ir četras galvenās ēkas: laboratorija integrētu inženiertehnisko risinājumu izstrādei, kas paredzēta produkcijas attīstībai; ražošanas ēka produktu un tehnoloģiju ražošanai un testēšanai; testēšanas iestāde jauno autodetaļu darbības, ilgtspējas un energoefektivitātes pārbaudēm; vides testēšanas iestāde izstrādājumu darbības un ilgtspējas pārbaudēm dažādos simulētos klimatiskajos un laika apstākļos.