LG piedāvā jaunu 3D Blu-ray atskaņotāju ar Ultra HD attēla izšķirtspējas uzlabošanas funkciju

LG Electronics šodien paziņojis par daudzfunkcionālā viedā Blu-ray atskaņotāja BP730 drīzu piejamību Batijas valstīs. Ierīcē ir apvienots iespaidīgs multivides funkciju klāsts, daudzveidīgas savienojumu iespējas un slavenā Magic Remote tālvadības pults, kā arī 3D iespējas. Blu-ray atskaņotājs BP730 šogad saņēmis International CES®Innovations 2013. gada balvu par izcili pārdomāto funkciju klāstu.

LG Ultra HD Up-scaling

Intuitīva Smart TV pieredze

Blu-ray atskaņotājs BP730 nodrošina visaptverošu Smart TV funkciju klāstu ar pilnīgi intuitīvu piekļuvi pateicoties LG Magic Remote tālvadības pultij. Magic Remote darbojas kā datorpele gaisā — ar norādīšanas principu — līdzīgi kā kursors, savukārt ritenītis ir izmantojams tīmekļa pārskatīšanai un meklēšanai. Vienlaikus BP730 atbalsta arī tradicionālo USB tastatūras un datorpeles izmantošanu. Atskaņotāja divkodolu procesors nodrošina visaptverošu meklēšanas funkciju, kas ļauj lietotājam vienlaicīgi pārlūkot premuim satura pakalpojumus un lietojumprogrammas, kā arī ērti aplūkot visus rezultātus vienā logā.

LG Smart TV Blu-Ray

Ērtas savienojumu iespējas ar neierobežotu saturu

Divkodolu procesors nodrošina daudz lielāku datu apstrādes ātrumu, sniedzot lietotājiem ērtākas lietošanas iespējas, skatoties 3D Blu-ray diskus vai izveidojot savienojumu ar jebkuru no LG Smart TV satura partneriem. Turklāt Blu-ray atskaņotājs spēj uzlabot saturu atbilstoši Ultra HD ekrāna prasībām. LG funkcija Smart Share ļauj ērti piekļūt multivides informācijai –  mūzikai, filmām, fotoattēliem – jebkurā ierīcē, kas ir pievienota lietotāja mājas tīklam. BP730 atbalsta arī TV vadības sistēmu Miracast, kas ar bezvadu savienojuma palīdzību ļauj ērti atspoguļot viedtālruņa ekrānā vai citās ārējās ierīcēs redzamo informāciju.

LG Ultra HD 3D Blu-Ray

 

Inovatīvas funkcijas un dizains

Atskaņotājs BP730 ir aprīkots ar jaunu Private Sound Mode funkciju, kas atvieglo televizora skatīšanos vēlās nakts stundās. Šis režīms ļauj saņemt sistēmas skaņu tieši klausītāja viedtālrunī, izmantojot Wi-Fi savienojumu, netraucējot pārējo ģimenes locekļu miegu.

Diska paliktņa mehānisma vietā ierīcē BP730 ir uzstādīts atveres veida diska ievietošanas mehānisms, kas uzlabo ierīces izskatu un novērš mehānisku kļūmju rašanās iespējas. Pilnībā skārienjutīga vadības sistēma papildina eleganto dizainu.

Galvenas BP730 specifikācijas:

 • LG Magic Remote tālvadības pults
 • Coretex-A9 divkodolu processors
 • Adobe Flash un HTML5 atbalsts
 • Mobilā aplikācija viedtālruņiem (Android un iOS)
 • 3D/2D Blu-ray/DVD/multivides failu atskaņošana
 • Ultra HD (3,840 x 2,160) attēla izšķirtspējas uzlabošanas funkcija
 • Satura konvertēšana no 2D uz 3D
 • USB savienojamība datorpelei un klaviatūrai
 • Wi-Fi Direct savienojums
 • Wi-Fi sertificēts MiracastTM viedtālruņu un planšetdatoru ekrāna spoguļskatīšana televizora ekrānā)
 • DLNA

Private Sound Mode privātais skaņas režīms (televizora skaņas kanāla pārraidīšana viedtālrunī, kad izslēgta televizora skaņa)

 • kristaps194

  Miracast atbalsts un Private Sound Mode šo aparātu padara par ļoti interesantu manās acīs.