LG aicina dalīties ar noderīgām idejām

LG Electronics radījis Smart Discovery mājaslapu, kurā interneta lietotāji var dalīties ar attapīgiem trikiem, kā lietot mājsaimniecības elektroierīces. Radošākās un noderīgākās idejas tiks noteiktas interneta un LG izveidotas žūrijas balsojumā, ideju autori saņems inovatīvākās LG elektroierīces pilnīgai patērētāju komforta nodrošināšanai.

Smart Discovery

 

Katram cilvēkam ir savi īpašie triki, kā vislabāk lietot elektroierīces, iespējams, nedaudz neierastā veidā, tāpēc Smart Discovery piedāvā dalīties ar šīm idejām, izmantojot sev ērtāko sociālo mediju kanālu – Facebook, Twitter, Google+, Pinterest vai Tumblr.

Seši radošāko ideju autori balvās saņems LG augstākās klases mājsaimniecības elektroierīces: LG’s Door-in-Door™ ledusskapi, 6 Motion Direct Drive veļasmašīnu, Lightwave cepeškrāsni, HOM-BOT SQUARE putekļu sūcēju, KOMPRESSOR™ putekļu sūcēju un TrueSteam™ trauku mazgājamo mašīnu. Uzvarētāji tiks noteikti pēc iegūto “Love it” ieteikumu skaita, kā arī LG žūrijas balsojuma un, iespējams, bonusa punktiem. Gudro ideju sacensības noslēgsies š.g. 15. septembrī, bet oficiālais uzvarētājs tiks paziņots oktobra vidū.