Singapūras lidosta sadarbībā ar LG izveidot Sociālā koka instalāciju

Singapūras lidosta Changi Airport Group sadarbībā ar LG Electronics atklājusi “Sociālo koku” Čangi lidostas pirmajā terminālī, lai dotu iespēju ceļotājiem viegli un ātri sazināties ar saviem draugiem un mīļotajiem tūkstošiem kilometru attālumā.

LG Social Tree

 

Skytrax 2013. gada labākās lidostas balvu saņēmusī Čangi lidosta izvietojusi iespaidīgu 8,7 metru augstu un 11,1 metru platu hi-tech instalāciju “Sociālais koks”. Koka “lapotni” veido 64 LG 47WV30 displeji ar 47 collu ekrānu, kas iezvietoti cilindra veidā un sadalīti 8 kioskos. Lapotne kalpo kā foto un video siena, uz kuras ceļotāji un lidostas apmeklētāji var publicēt ziņas un dalīties ar fotogrāfijām, izmantojot Facebook vai e-pastu. Displejus vietā notur 100 šauri LG IPS paneļu displeji, kas tiecas augšup un simbolizē globālu sasniedzamību, ko piedāvā Čangi lidosta.

LG Sociālais koks

 

Katru dienu Čangi lidostu izmanto tūkstošiem ceļotāju, kas dodas uz vairāk nekā 240 pilsētām 60 dažādās valstīs visapkārt pasaulei. “Sociālais koks” iemieso šo konceptu, ļauj dalīties ar foto un video, kas uzņemti ar kioskos iebūvētu kameru palīdzību, šādā veidā sazinoties ar draugiem un radiniekiem jebkurā valstī. Ceļotāji fotogrāfijas var arī publicēt uz foto un video sienas, pārklājot Singapūras debesu, mežu, ielu un debesskrāpju ainavas ar saviem iespaidiem par Singapūrā pavadīto laiku. Tāpat audivizuālos materiāus var saglabāt ar paroli aizsargātā kontā “Sociālā koka” serveros, lai materāliem piekļūtu vēlāk.

“Sociālā koka” stilizēto stumbru veido ar IPS displeja tehnoloģiju aprīkoti šauri ekrāni, kas nodrošina neparasti spilgtas krāsas un pārsteidzošu attēla kvalitāti. IPS paneļi piedāvā 178 grādu skata leņķi, kas ļauj kvalitatīvi sktīties video gandrīz no jebkura skatu punkta. Šaurais 6,3 mm ietvars ap katru displeju minimizē spraugu starp displejiem, kamēr moderna auto kalibrēšanas programmatūra rūpējas par nemainīgi kvalitatīvu krāsu un gaišumu. Piedevām video siena parērē relatīvi maz enerģijas, piedāvājot dabai draudzīgu un ekonomiski efektīvu moderno tehnoloģiju risinājumu.