LG nodēvēts par 2013.gada globālo tehnoloģiju inovatoru

LG Electronics (LG) saņēmis Ķelnē, Vācijā notikušās apbalvošanas ceremonijas Plus X Awards Night specbalvu kā 2013. gada globālais tehnoloģiju inovators. Plus X Award ir viena no nozīmīgākajām Eiropas inovāciju balvām tehnoloģiju, sporta un dzīvesstila jomās, kalpodama kā augstas kvalitātes apstriprinājums. Pirmo reizi Plus X Award 10 gadu vēsturē balvas saņēma viena ražotāja 17 dažādi produkti. LG produkti, ieskaitot viedtālruni Optimus G un pirmo ULTRA HD TV televizoru, bija konsekventi uzvarētāji kategorijās par inovāciju, augstu kvalitāti, dizainu, ekoloģiju un ērtu lietošanu.

Plus X Award

 

Plus X Award apbalvoto LG produktu klāstā ietilpst:

ULTRA HD TV – labākā attēla kvalitāte

ULTRA HD TV 84LM960V saņēma vairākas balvas inovāciju, augstas kvalitātes un ērtas lietošanas kategorijās. ULTRA HD TV ir pasaulē pirmas televizors, kas savā 84 collu ekrānā piedāvā viskvalitatīvāko TV skatīšanās pieredzi, nodrošinot ne tikai četrreiz augstālu attēla kvalitāti, bet arī vieglu un ērtu lietošanu.

LG Optimus G – viedtālrunis ar elegantu dizainu

LG viedtālrunis Optimus G izpelnījies lietotāju atzinību visā pasaulē jau no tā iznākšanas brīža 2012. gada nogalē, bet tagad tas izpelnījies atzinību arī no Plus X Awards žūrijas. Premuium klases telefons saņēmis augstākās godalgas augstas kvalitātes, dizaina un ērtas lietošanas kategorijās. Tas ir arī pirmais LG viedtālrunis, kam ir True HD IPS Plus 4,7 collu displejs izcili asam attēlam, kā arī 13 megapikseļu kamera, lai katrs uzņemtais attēls būtu perfekts.

Videi draudzīgais Side-By-Side ledusskapis GS 9366 NECZ

Mājsaimniecības ierīču kategorijā side-by-side ledusskapis GS 9366 NECZ saņēma godalgu videi draudzīgā augstā enerģijas ietaupījuma dēļ. Pateicoties LG lineārā kompresora tehnoloģijai, ledusskapis saņēmis A++ enerģijas efektivitātes reitingu un izmanto līdz pat 40 % mazāk enerģijas nekā līdzīgas ierīces ar A reitingu. “Gudrās eko durtiņas” un uzglabāšanas nodalījums aiz tām ļauj viegli piekļūt visbiežāk lietotajiem pārtikas produktiem, pilnībā neatverot ledusskapi. Tādējādi telptā izplūst mazāk aukstā gaisa, ēdieni paliek svaigi ilgāku laiku, un enerģijas patēriņš ievērojami samazinās.

EA93 monitors Ultra-Wide formātā

EA93 Ultra-Wide monitors ir pirmais pasaulē ar attēla formātu 21:9. 29 collu ekrāns ne tikai nodrošina pietiekami lielu vietu dokumentu, attēlu un filmu atspoguļošanai, bet piedāvā arī ekrāna dalījumu četrās daļās un piepilda sRGB krāsu laukumu. Līdzās augstākajai ekrāna kvalitātei un dzīvīgajām krāsām, monitors spēj piepildīt multimediju sapņus, vienalga – birojā vai dzīvojamajā istabā. Nav nekāds pārsteigums, ka monitors ieguva vairākas balvas dažādās Pluss X Awards kategorijās t.sk. par inovāciju un lietošanas ērtību.

Plus X Award – zīmola kvalitātes apliecinājums

Desmito gadu pēc kārtas Plus X Award žūrija sastāvēja no ievērojamiem neatkarīgajiem tirdzniecības žurnālsitiem un personībām no 25 industrijām, kas izvēlas Plus X Award balvu saņēmējus. Īpašs uzsvars likts uz produktiem, kas ir inovatīvi un ilgtspējīgi, un kuru sastāvā izmantotas izcilas tehnoloģijas, dizains un vienkāršots vadības koncepts. Tāpat žūrija ņem vērā ergonomiku, ekoloģiskumu un funkcionalitāti.