LG Smart TV aplikācija palīdz golferiem spēlēt kā profesionāļiem

LG Electronics (LG) sācis pārdot aplikāciju World’s Greatest Teachers, kas palīdz topošajiem golfa spēlētājiem ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī gūt reālās spēles iemaņas, mācoties no labākajiem golfa instruktoriem sporta vēsturē. Aplikācija pieejama ekskluzīvi tikai LG CINEMA 3D Smart TV, tajā iekļauts iespaidīgs apmācību kopums, kas radīts, lai visu līmeņu golferi varētu uzlabot savu spēles prasmi.

Golf app

 

Pateicoties LG ekskluzīvajai World’s Greatest Teachers aplikācijai, golferiem vairs nav jāuztraucas par sliktiem laika apstākļiem vai golfa klubu rezervācijām. Aplikācijā iekļautas 350 pamācības no 25 pasaulē ievērojamākajiem golfa pasniedzējiem, t.sk. Gold Digest’s pasaules atzītākā intruktora Deivida Līdbetera un LPGA leģendas Annikas Sērenstamas. Aplikācijas lietotāji varēs viegli atrast sev interesējošās pamācības, lai nostiprinātu kādu konkrētu spēles prasmi, kā arī pielāgot simulāciju sev pieejamajam aprīkojumam vai scenārijam.

Rudenī gaidāmi aplikācijas papildinājumi, World’s Greatest Teachers pievienojot kameras spoguļattēla funkciju, lai spēlētāji varētu redzēt savu stāju un sitienu un pēc vajadzības to koriģēt. Izmantojot LG premium Smart TV iebūvēto kameru, spēlētāji varēs vizuāli salīdzināt savu spēles tehniku ar profesionāliem elites golfa instruktoriem. World’s Greatest Teachers ir jautrs un noderīgs treniņu rīks, kas palīdzēs būt fiziski aktīvam.

Šobrīd World’s Greatest Teachers aplikācija pieejama Austrālijā un Singapūrā kā daļa no premium pakas satura. Aplikācija šogad būs pieejama arī LG Game World Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Eiropā un Āzijā.