LG iepazīstina ar jaunākās paaudzes displeja tehnoloģiju

LG Display, vadošaias displeja tehnoloģiju innovators  “Society for Information Display Week 2013” izrādījis jaunākos TV, mobilos telefonus u.c. elektronikas produktus, kuri reprezentē displeja tehnoloģijas nākotni. Uzsverot savu vadošo pozīciju OLED tehnoloģijās, uzņēmums iepazīstinājis ar vairākiem jaunumiem – 55 collu OLED TV un plastisku 5 collu lielu OLED paneli, kā arī mobilo telefonus, kas aprīkoti ar jaunākās paaudzes Oxide Thin Film Transistor (TFT) tehnoloģiju.

LG OLDED TV

 

Vadoša loma industrijā OLED tehnoloģijās

LG Display pierāda savu līdera pozīciju OLED industrijā, izstrādājot unikālu, izliektas formas OLED TV, arī standarta 55 collu izmērā. Jaunais izliektās formas televizors kalpo par ieskatu nāktones tehnoloģijās, kaut gan izstrādāts uz standarta WRGB OLED tehnoloģijas bāzes, kas tagad adoptēta kā efektīvākais risinājums liela izmēra TV radīšanai.

Papildus tam, uzņēmums pirmo reizi plašākai publikai atklājis nesalaužamu un elastīgu 5 collu plastisku OLED paneli mobilo ierīču ekrāniem. Izgudrojums ir īpaši aktuāls laikā, kad gudrie telefoni tiek lietoti vairāk nekā jebkad iepriekš, un nepieciešams samazināt plīšanas risku no nomešanas un citiem negadījumiem.

LG 5-inch HD LCD

 

Jaunākās paaudzes TFT LCD metode

LG Display iepazīstinās patērētājus arī ar 5 collu un 7 collu HD LCD paneļiem, kas izgatavota ar oksīdu TFT metodi – jaunāko tehnoloģiju efektīvai plānu, caurspīgu un enerģiju taupošu displeju izstrādē. LG Display pirmo reizi pasaulē šo tehnoloģiju izmantojis arī lielizmēra OLED displeju ražošanai, bet, lietojot šo pieredzi LCD paneļu attīstībai, LG nostiprinās savu vadošo pozīciju tirgū.

5 collu lielajiem HD paneļiem būs 1 mm plats ietvars, kas rada iespējas ražot neierobežota lieluma plānus viedtālruņus ar nelielu svaru un mazāku iespēju pārkarst. 7 collu HD LCD panelis ir aprīkots ar skārienjūtības funkciju, kas demonstrē funkcionalitātes pārākumu plānos un vieglos mobilajos produktos.

LG HD LCD 2

 

Nesalīdzināmi augsta izšķirtspēja monitoros un planšetdatoros

LG Display bija primais, kas piedāvāja 84 collu Ultra HD TV, un tagad tiks piedāvāti arī pirmie augstas izšķirtspējas 23,8 collu paneļi. Papildus tiks radīti 14 collu Quadruple HD (2,560 x 1,440) paneļi portatīvajiem datoriem un pasaulē pirmie 7 collu Full HD paneļi plašetdatoriem, pārsiedzot 300 pikseļu uz collu (PPI) izšķirtspēju.

LG HD LCD

 

Citi inovatīvi sasniegumi SID izstādē

Uzņēmums ir apņēmies paaugstināt dizaina standartus. Inovāciju klāstā ietilpst 5 collu HC LCD panelis viedtālruņiem ar 1 mm ietvaru, 13,3 cillu Full HD Neo Edge paneļi portatīvajiem datoriem ar 1,5 mm ietvaru, 23, 8 collu Full HD LCD Neo Blade panelis monitoriem ar 3,5 mm ietvaru un 55 collu LCD panelis ar 5,3 mm ietvaru video sienām.

SID Display Week 2013 notika Vankūverā, Kanādā no 19. līdz 24. maijam.