LG iepazīstina ar jaunās paaudzes gaisa kondicionieri Prestige Inverter V

LG Electronics (LG) iepazīstina ar jaunās paaudzes gaisa kondicionieri Prestige Inverter V, kas piedāvā izcilas enerģijas taupīšanas iespējas, daudzveidīgus un novatoriskus filtrus un izsmalcinātu dizainu. Pateicoties revolucionārajai LG Inverter tehnoloģijai, gaisa kondicionieris ir jaudīgs, kluss un samazina enerģijas patēriņu pat līdz 38%.

LG gaisa kondicionieris

Papildus izcilajām enerģijas taupīšanas iespējām, LG Prestige Inverter V optimizētā gaisa plūsma un kompresoru tehnoloģija ar zemu vibrācijas līmeni nodrošina pasaulē zemāko trokšņu veidošanos. Lietotājiem vairs netraucēs kaitinošais gaisa kondicioniera darbības troksnis, jo tas novērsts, izmantojot LG jauno, slīpo ventilatoru un zemas vibrācijas kompresoru.

LG gaisa kondicionieris

Izplūdes atveres optimālais dizains nodrošina jaudīgu gaisa plūsmu, kas spēj atdzesēt telpu līdz pat 5 grādiem tikai 5,6 minūtēs, ļaujot vēsajam gaisam ieplūst katrā telpas stūrī. Standarta kondicionieri spēj gaisu tikai atdzesēt, savukārt jauno LG Prestige Inverter V var izmantot arī kā sildītāju, lai paaugstinātu telpas temperatūru atbilstoši lietotāja ieskatiem.

LG H09AK Prestige Inverter V gaisa kondicionieris

LG gaisa kondicionieris Prestige Inverter V ir aprīkots ar vairākiem novatoriskiem gaisa filtriem, kas nodrošina tīru gaisu bez nepatīkamiem aromātiem, alergēniem un vīrusiem. Vairāk nekā divi miljoni Plasmaster jonu cauri kondicionierim plūstošo gaisu ne tikai sterilizē, bet arī iznīcina kaitīgās vielas un nepatīkamo aromātu ierīces tuvumā, kamēr LG unikālā mikroorganismu un alergēnu iznīcināšanas tehnoloģija aiztur mikroputekļus un iznīcina alergēnus un vīrusus.