Ultra HD (4K) TV globālie piegādes pasūtījumi 2013. gada laikā sasniegs 2,6 miljonus

Balstoties uz jaunāko Display Search kvartāla ziņojumu, sagaidāms, ka Thin Film Transistor (TFT) LCD ekrānu ražotāji 2013. gada laikā piegādās 2,6 miljonus 4K LCD TV paneļus, kas plašāk pazīstami ar nosaukumu Ultra HD. Pasūtījumi no visas pasaules 2012. gadā pieauguši par 63 tūkstošiem.

LG Ultra HD televizori

TFT LCD paneļu piegādātāji spēlē galveno lomu 4K LCD TV adoptēšanā, piedāvājot inovatīvus un izmaksu efektivitāti nodrošinošus tehnoloģiskos risinājumus, kas sasniegs šo ierīču paredzamo pieprasījumu.

Display Search Ultra HD pētījums

Avots: NPD DisplaySearch Quarterly Large Area TFT Panel Shipment Report

LG Electronics Starptautiskajā Consumer Electronics Show Lasvegsā plašākai auditorijai atrādīja apbalvotā Ultra HD TV 55 collu un 65 collu modeļus. Šie modeļi piedāvā tikpat augstas klases izšķirtspēju kā LG 84 collu Ultra HD TV modelis, kas saņēmis Consumer Electronics Show 2013 balvu par labāko inovāciju video displeju balvu kategorijā un piedāvā līdz šim neiepazītu TV skatīšanās pieredzi. LG bija pirmais ražotājs, kas spējis radīt plašākai pārdošanai domātu Ultra HD platekrāna TV tehnoloģiju, pirmo modeli laižot klajā 2012.gadā.