LG Ultra HD TV: maksimāla realitātes pieredze

Kad LG Electronics pagājušajā gadā laida klajā LG Ultra HD TV, mediji un TV tehnoloģiju eksperti bija vienisprātis – jaunais televizors reprezentē maksimālo klātbūtnes izjūtu, ko iespējams gūt pie ekrāna. Izmantojot tehnoloģiskas inovācijas, LG radījis TV ar pārsteidzošu izšķirtspēju – 3840×2160 (8 miljoni pikseļu) pirmo 84 collu HD televizoru pasaulē.

LG Ultra HD televizors

Pirmais, kas atsaucas pieprasījumam

Pētījumi vairākkārt ir liecinājuši, ka ekrāna izšķirtspēja ir viens no galvenajiem faktoriem, pēc kā patērētāji izvēlas jaunus televizorus, fotoaparātus un citas digitālās ierīces. Diemžēl līdz šim televizoru piedāvātā izšķirtspēja bija palikusi iepakaļ citu digitālo ierīču sasniegtajiem rezultātiem, kaut gan arvien vairāk patērētāju bija pieprasījuši ekrāna izšķirtspējas kvalitāti, kas atbilst citām to īpašumā esošajām ierīcēm. LG pirmais atsaucās šim patērētāju pieprasījumam un 2012. gada augustā laida klajā Ultra HF TV, kas ātri ieguva atzinību un saņēma vairākas prestižas balvas.

Lai ilustrētu savu līderību HD TV tirgū, LG uzsāka reklāmas kampaņu ar vienkāršu, bet tiešu vēstījumu: LG realizējis ideju par izcilas izšķirtspējas TV, kamēr konkurenti vēl aizvien nespēj vienoties par izstrādes plāniem.

2.2 skaļruņu sistēma “Jaunās TV pieredzes” uzstādījums balstīts saturā

Kopš izlaišanas LG Ultra HD TV ticis plaši apspriests, nonākot pie vairākiem spēcīgiem secinājumiem par to, kas padara Ultra HD TV par pārāko televizoru tirgū.

Ultra izšķirtspēja ar 8,3 megapikseļiem

Pirmkārt, sniedzot četras reizes labāku izšķirtspēju kā Full HD, LG pilnībā mainījis TV skatīšanās pieredzi. Tas nozīmē, ka Ultra HD TV rādītais attēls būs dzidrs un ass arī tad, kad tiek vērots mazā attālumā. Piemēram, sēžot pārāk tuvu Full HD televizoram, attēls izskatās miglains un skatīšanās prieku bojā saredzami pikseļi. Tieši tāpēc mājas kino zāļu eksperti iesaka sēdēt lielā attālumā no ekrāna, kas savukārt liedz iespēju pilnvērtīgi aplūkot sīkākās detaļas.

Otrkārt, vairāk pikseļu vienkāršoti nozīmē vairāk detaļu. Ultra HD TV izšķirtspēja ļauj skaidri saskatīt visu, kas ir redzes lokā, sākot no niecīgas skudras meža vidū, beidzot ar sviedru lāsīti uz sportista pieres un koka lapu līgošanos vieglā vēja plūsmā. Skatītājiem tas piedāvā video “atdzīvošanos” pašu dzīvojamajā istabā.

Ultra HD ekrāna izšķirtspēja

Ultra lieli ekrāna izmēri (līdz 84 collām)

Neticama attēla kvalitāte apvienota ar lielu ekrāna izmēru – līdz pat 84 collām. Šāds ekrāna lielums ir līdzvērtīgs četriem 42 collu ekrāniem, un, kad skatītājs vēro, piemēram, futbola spēli uz tik liela ekrāna tik lielā izšķirtspējā, rodas sajūta, ka esi klāt vērotajos notikumos.

Tāpat Ultra HD TV atrisina 3D skatīšanās problēmas, uzlabojot 3D televizoriem raksturīgās problēmas ar ekrāna gaišumu.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgākais arguments ir tas, ka līdz ar 84 collu modeli, izlaisti arī 55 un 65 collu lieli ekrāni, lai apmierinātu dažādās patērētāju vēlmes, bet visiem izmēram kopīga ir nemainīgi izcilā attēla izšķirtspēja.

Ne tikai skatīšanās

Šajā blogā jau apskatīts, kādā veidā LG maksimizē TV patērētāja skatīšanās baudu, bet ir vēl! Jaunais TV sper soli tālāk ar neticami bagātīgu skaņas sistēmas pieredzi. 50W no 2,2 spīkeru sistēmas ar diviem sub-woofers apvienojumā ar lielisko attēla kvalitāti aizrauj skatītāju tādā pieredzē, kas jāpiedzīvo, lai tai noticētu.

Sagatavojies LG Ultra HD sniegtajai pieredzei ar neiedomājamu attēla un skaņas kvalitāti ietvertu gludā un stilīgā disainā!

Lai uzzinātu vairāk par LG Ultra HD, skaties zemāk atrodamo video:

  • Ģirts

    viss jau ir baigi jauki, bet 1) cik lielu jaudu tāds patērē? 2) kāda tehnika var iebarot šim tv to ULTRA HD standarta video? Vai tāda jau ir izstrādāta?

  • Sveiks! Te var atrast informāciju: http://www.lg.com/lv/televizori/lg-84LM960V-ultra-hd . Tie ir 374 kWh gadā.

    TV atbalsta HDMI 1.4, kas arī atbalsta ULTRA HD.

  • Zhannaq

    Jā, bet filmas tādas ar 4k (2160p) nevar novilk ne torentos, nedz ar nopirkt,…nav ko vēl skatīties uz viņa pagaidām..varbūt ar laiku..i to filma 200 Gb aizņems