LG veļas mašīnas pasaulē pirmās sasniedz jauno ilgtspējas standartu

LG veļas mašīnas ir ne tikai ērti lietojamas un piemērotas visdažādāko apģērbu mazgāšanai, bet arī videi draudzīgas. Pirmo reizi pasaulē piešķirti ilgtspējas standarta sertifikāti, ko saņēmuši divi LG veļas mašīnu modeļi.

Ilgtspējas standarta sertifikāts

Veļas mašīnas WM8000HVA un WM8000HWA atbilst starptautiskās organizācijas Kanādas Standartu asociācija (KSA) jauniem industrijas kontroles nosacījumiem, kas paredz videi draudzīgāku veļas mašīnu ražošanu. LG veļas mašīnas ir vienīgās, kas līdz šim saņēmušas ENERGY STAR sertifikātu, kas apstiprina LG lielo ieguldījumu testēšanā un rezultātu analīzē patērētāju labklājības un planētas resursu saprātīgas izmantošanas veicināšanai.

Lai pēc iespējas vairāk samazinātu kaitējumu uz vidi, LG veļas mašīnas atbilst standartos iekļautajām prasībām, ar inovatīvu tehnoloģiju palīdzību samazinot enerģijas un ūdens patēriņu lietošanas laikā un veļas mašīnu ražošanā izmantojot materiālus, kas ir ne tikai viegli pārstrādājami, bet daļēji jau ir otrreizējās pārstrādes rezultāts.

KSA grupas standaros iekļauti dažādi raksturlielumi, kas ietekmē elektroierīces dzīves ciklā radīto ietekmi uz vidi. LG izdevies izveidot optimālu ierīci, tāpēc ar sertifikātu apbalvotās veļas mašīnas būs arī atbilstoši marķētas, lai par to informētu tirgotājus, regulatorus un patērētājus.

Jaunā veļas mašīnu ilgtspējas standarta radīšanā piedalījušās arī vadošās interešu grupas – UL Environment un Mājsaimniecības ierīču ražotāju asociācija. Standarts tika izsludināts 2013. gada 16. maijā Vašingtonā, ASV.