LG piedāvā pirmo viedtālruni ar pivātuma un biznesa virtualizācijas tehnoloģiju

LG Electronics paziņojis par viedtālruņa Optimus Vu: izlaišanu ASV. Šis ir pirmais komercializētais viedtālrunis ASV mobilā operatora Verizon Wireless tīklā, kas piedāvā Privātuma un Biznesa virtualizāciju. Šī virtualizācija sadala viedtālruņa operētājsistēmu divās daļās, radot drošu, IT kontrolētu vidi bizensa aplikācijām, tajā pašā laikā atstājot lietotāja personīgos failus un aplikācijas nemainītas. LG Optimus Vu: ir pirmais biznesa viedtālrunis, kas piedāvā drošu virtuālu darba platformu, ko papildina LG izcilās mobilās tehnoloģijas un lietotājiem draudzīgās saskarnes (UX) funkcijas.

Optimus Vu telefons

Optimus Vu: ir rezultāts veiksmīgai stratēģiskajai sadarbībai ar VMware, globālo līderi virtualizācijā un mākoņservisu infrastruktūrā, un Verizon Wirless, lielāko mobilo bezvadu operatoru ASV. Jaunā ierīce iet pa iepriekšējās sadarbības taku – LG Revolution, kas tika radīta VMware zīmolam Horizon Mobile. Ierīce ieguvusi iekārojamo International CES Innovation Design and Engineering Award 2012 balvu, sniedzot lietotājiem virtuālas mobilas pieredzes paraugu.

Daudzi uzņēmumi šobrīd lūdz darbiniekiem strādāt pašiem ar saviem mobilajiem telefoniem. Darba informācijas un aplikāciju glabāšana telefonā rada drošības risku un apgrūtina lietotāju iespējas glabāt darba un personīgos failus atsevišķi. LG mobilā ierīce ar privātuma un biznesa virtualizāciju piedāvā atsevišķu drošu darba vidi, kas ir pieejama vienmēr un visur. Izmantojot VMware Horizon Mobile, LG Optimus Vu: ļaus lietotājiem darbināt otru operētājsistēmu, pilnībā izolētu no tās, kas darbina pašu ierīci. Tas vienkāršos ar darbu saistīto aplikāciju un datu glabāšanu atsevišķi no personīgajiem failiem. Samazinot drošības riskus un uzlabojot biznesa vidi, privātuma un biznesa virtualizācija ir arī daudz drošāka par šobrīd tirgū pieejamo aplikāciju risinājumiem.

“LG un VMware risina izaicinājumus, ar kuriem IT departamenti sastopas katru dienu personīgo mobilo ierīču lietošanas darbā un IT komercializācijā,” stāsta Boaz Chalamish, VMware vecākais viceprezidents un Gala patērētāju datņošanas menedžeris. “Atsevišķu virtuālās darba telpas radīšana mobilajās ierīcēs dod iespēju IT departamentiem nodrošināt drošību un kontroli, atvieglojot darbošanos ar ierīci. Šī pieeja vislabāk sabalancē IT drošības vajadzības un gala patērētāja brīvību.”

LG plānojis ieviest privātuma un biznesa virtualizāciju vairākās savās industrijā vadošajās mobilajās ierīcēs, lai apmierinātu pieprasījumu pēc drošiem un biznesam draudzīgiem viedtālruņiem.