LG uzsāk pasaulē pirmā ieliektā OLED televizora pārdošanu

LG Electronics (LG) paziņojis, ka pirms pārdošanas uzsākšanas sāks pieņemt pasūtījumums no klientiem Dienvidkorejā, kuri vēlas iegādāties 55 collu (54,6 collas pa diognāli) lielo ieliekto OLED TV (55EA9800) televizoru. Jau vairāk kā 1400 LG mazumtirdzniecības veikalu Dienvidkorejā sāks pieņemt pasūtījumus no tiem, kuri vēlas iegādāties LG premium televizoru, kura cena svārstās ap 13500 USD. Izrietot no šī paziņojuma, LG kļūst par pirmo zīmolu pasaulē, kurš plašākai sabiedrībai komerciālos nolūkos pārdod gan plakanā ekrāna OLED TV, kurš pie pricējiem nonāca jau šī gada februārī, gan ieliekto OLED TV, tā kļūstot par līderi OLED tirgus daļā, kam pēc DisplaySearch pētījuma datiem līdz 2016. gadam plānots izaugt līdz pat 7 miljoniem vienību.

LG 55EA9800 OLED televizors

Jaunais televizora modelis EA9800 piedāvā industrijā pirmo ieliekto televizora ekrānu, kas piedāvā IMAX veida skatīšanās pieredzi mājas apstākļos. Pēc vairāk kā piecu gadu ilgiem pētījumiem, izdevies radīt vispiemērotāko ekrāna izliekumu, kas atrodas vienādā attālumā no skatītāja jebkurā no ekrāna punktiem, izolējot ekrāna malu radītos attēla kropļojumus un detaļu zudumu.

Lai gan LG ieliektais OLED TV ir tikai 4,3 milimetrus plāns un tikai 17 kilogramus smags, pateicoties tā WRGB tehnoloģijai, televizors piedāvā pārsteidzoši spilgtu un reālu attēlu. Unikālā četru pikseļu sistēma ļauj ekrānā baudīt perfektu krāsu piedāvājumu. Pateicoties krāsu rafinēšanas tehnoloģijai tiek uzlaboti krāsu toņi, kas, savukārt, rada nepieredzēti dinamisku un dabisku attēlu. Tāpat kā parastais OLED TV, arī televizors ar ieliekto ekrānu aprīkots ar augstu kontrasta attiecību un krāsu kontrasta līmeni, kas paliek nemainīgi kvalitatīvs neatkarīgi no apgaismojuma un skatīšanās leņķa. LG ieliektā OLED TV attēla kvalitāti atzinīgi novērtējuši arī trīs starptautiska līmeņa testēšanas un sertifikācijas iestādes – TÜV Rheinland, Intertek un VDE.

LG 55EA9800 OLED televizors

LG ieliektais OLED televizors aprīkots ar neliela izmēra plāniem skaļruņiem, kas iestrādāti kristāldzidrajā statīvā, tā piedāvājot augstas kvalitātes skaņu apvienojumā ar lielisku televizora dizainu. Šī gada sākumā LG OLED TV ar ieliekto ekrānu saņēmis pestižo dizaina balvu – red dot: best of the best award apbalvojumu.

Tuvākajā laikā būs pieejama informācija par LG ieliektā OLED TV pieejamību un cenu citās valstīs.