Vairāk nekā 250 000 filmas ir apskatītas MeGoGo.net aplikācijā uz LG Smart TV televizoriem

2012.gadā jūnijā LG Electronics (LG) kopā ar pirmo interneta kinoteātri MeGoGo.net Baltijas valstīs iepazistināja ar jaunu, LG Smart TV paredzētu aplikāciju, nodrošinot tiešsaistes piekļuvi plašam videomateriālu klāstam pilnīgi bez maksas. Kopš 2012.gada jūnija LG Smart TV televizoros apskatītas vairāk nekā 250 000 filmas, izmantojot MeGoGo.net aplikāciju.

LG Smart TV MeGoGo.net aplikācija

Šo veiksmīgo rezultātu iedvesmoti, LG un MeGoGo.net drīzumā piedāvas LG Smart TV lietotājiem Baltijas valstīs localizētu saskarsni latviešu, lietuviešu un igauņu valodā. Turklāt, LG Smart TV lietotāji drīzumā varēs baudīt arī MeGoGo.net interneta kinoteātra filmas oriģinālvalodās, papildus iepriekš pieejamajai audio straumei krievu valodā.

Interneta kinoteātris Megogo.net ir pieejams LG Smart TV īpašniekiem bez jebkāda papildu aprīkojuma, par brīvu, bez reģistrācijas un jebkurā vēlamajā laikā. Lai noskatītos filmu, izmantojot šo pakalpojumu, atliek atvērt Megogo pakalpojumu un izvēlēties filmu no plašā aplikācijas saraksta.

Par LG Smart TV

LG Smart TV nodrošina vienkāršu un ērtu piekļuvi plašam augstākās klases interneta satura klāstam, ko piedāvā vadošie pasaules un vietējie pakalpojumu sniedzēji, piemēram, YouTube, Gismeteo, Picasa, vTuner (internet radio), Delfi, ss.lv, IZZI, Facebook, Twitter, Tvnet, Tvigle, Drugiem.tv, Inbox.lv un daudzi citi. LG darbība ir vērsta uz aktīvu piedāvāto aplikāciju klāsta paplašināšanu, tostarp arī no Baltijas satura nodrošinātājiem. Turklāt aplikāciju veikals LG Apps ir vienmēr gatavs piedāvāt jaunus un interesantus pakalpojumus.

Par MeGoGo.net

Megogo videotēka aptver vairāk nekā 21 tūkstoti stundu legāla videosatura. Tas ir vairāk nekā 3 500 pilnmetrāžas filmu, 800 animācijas filmu, 700 seriālu, 200 televīzijas raidījumu un koncertu. Ik dienu interneta kinoteātra bibliotēka tiek papildināta ar vairākiem desmitiem stundu videosatura. Megogo lietotājiem ir pieejams daudz ekskluzīvu materiālu – vairāk nekā 120 kino jaunumu, kuru saraksts tiek pastāvīgi papildināts, noslēdzot tiešus ekskluzīvus līgumus ar studijām un lielajiem autortiesību īpašniekiem.

  • андрей кузичев

    Kur ir latviesu filmas?