LG ColorPrime monitors iegūst prestižo TIPA balvu, kā 2013. gada labākais fotoattēlu monitors

Tehnisko attēlu preses asociācija (TIPA) LG ColorPrime (27EA83) monitorus pasludinājusi par labākajiem 2013. gada fotoattēlu monitoriem (“Bets Photo Monitor”). Šis LG monitors lieliski piemērots profesionāliem fotogrāfiem, grafiskajiem dizaineriem un filmu veidotājiem, jo tas aprīkots ar IPS displeja tehnoloģiju, īpaši augstu ekrāna izšķirtspēju un plašu piedāvāto krāsu paleti.

LG 27EA83 IPS monitors

LG ColorPrime monitori piedāvā apbrīnojamu attēla kvalitāti un neticamu attēla skaidrību, pateicoties WQHD (2560×1440) izšķirtspējai un spējai precīzi reproducēt 99% no Adoble RGB krāstelpas. Monitoru iespējams viegli un ērti rotēt 90 grādu platā leņķī, dodot iespēju izvēlēties tādu ekrāna novietojumu, kāds nepieciešams darba specifikai. Katrs ColorPrime monitors ir rūpnīcā ražots un sertificēts pēc attēla eksperta pārbaudēm.

LG advancētā IPS displeja tehnoloģija nodrošina to, ka ColorPrime monitori sniedz reālistiska rakstura kvalitatīvu attēlu, kā arī samazina slodzi uz acīm. Monitora attēla kvalitāte un krāsu precizitāte paliek nemainīga neatkarīgi no tā, kur monitora 178 grādu plašajā skatīšanās leņķī atrodas lietotājs. Ierīce piedāvā nebijušu daudzfunkcionalitāti, pateicoties iespējai dalīt ekrānu četrās daļās (4-Screen Split), kā arī Dual Link-Up funkcijai. 4-Screen Split funkcija nodrošina monitora ekrāna dalījumu četros segmentos, kurus iespējams konfigurēt pēc nepieciešamības. Savukārt Dual Link-Up funkcija dod iespēju darboties ar diviem failiem vai programmām no divām dažādām ierīcēm vienlaicīgi. Tātad ColorPrime monitors ir mūsdienīga ierīce, kas piedāvā plašus attēla risinājumus filmu veidotājiem, fotogrāfiem, dizaineriem un citiem vizuālo produktu industrijas profesionāļiem.

TIPA ir vadošā fotogrāfiju un attēlu preses asociācija, kas apvieno 29 žurnālus no 13 dažādām valstīm visā pasaulē. Katru gadu tiek sasaukti asociācijas biedri, lai noteiktu gada labākos produktus, kurus vērtē pēc vairākiem kritērijiem – tehnoloģiju un dizaina inovācijām, lietošanas viegluma, cenas u.c. TIPA apbalvo produktus 40 kategorijās, kur katrā ir viens uzvarētājs. Šī gada godalgoto vietu ieguvēji, tostap LG ColorPrime monitors, tiks apbalvoti TIPA 2013 balvu pasniegšanas ceremonijā, kas notiks Japānā, Tokijā šī gada jūnijā.

 • Kristaps

  Monitors ekrāns ir ļoti labs bet izpildījums klibo iegādājos
  divus vienam matrica noslīdējusi uz leju un otram led diodes aizmugurē spīd
  sarkanā krāsā (uz melna fona var redzēt). Service Net paziņojis ka ar 2013 gada
  modeļus nelabo un alternatīvais serviss brāķī nav konstatējis bet ar skrūvgriezi
  plastmasu sabojājis!

  Parāsiet lai veikalā parāda ka viss kārtībā.