LG Truesteam veļas mašīnas mazina alerģisku reakciju rašanos

Laika apstākļiem kļūstot siltākiem, sāk aktuālizēties jautājums par siena drudzi un citām vasaras radītām alerģijām. Sagatavoties šim laikam var ne tikai neesājot līdzi salvetes un pretalerģijas medikamentus, bet arī padomājot par sadzīves tehniku, kas var atvieglot šo sezonu alerģiskiem cilvēkiem.

LG veļasmašīna

LG nodrošina tīru un veselīgu māju, piedāvājot zīmola Truesteam™ veļas mašīnas. Sīkās tvaika daļiņas un mazgāšanas programma 60 grādos 10 minūtes lieliski palīdzēs tikt vaļā no netīrumiem, putekšņiem, 99,98% putekļu ērcīšu un dzīvnieku spalvu uz apģērba, palagiem un dvieļiem, kas var izraisīt alerģiskas reakcijas. Britu Alerģijas Fonda (British Allergy Foundation) pētījums atklāj, ka Truesteam™ veļas mašīnas iztīra audumus no alergēniem daudz efektīvāk kā ierastās veļas mašīnas. Salīdzinot ar ierastajiem ierīču 40 grādu cikliem, LG veļas mašīna no ērcītēm un citiem alergēniem atbrīvojas divreiz labāk.

Tiem cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām, primāri svarīgi, lai tīri būtu aizskari, jo vasarā, kad logi pārsvarā tiek turēti vaļā, tie ir pirmais šķērslis alergēniem, lai iekļūtu mājas iekštelpās. Lielas ietilpības mazgāšanas tvertne, kurā audums tiek mazāts ar vieglu tavika spiedienu, nodrošinās auduma poru tīrību, palīdzot atbrīvoties no alerģijas radītajām sekām.